En İyi 10 Ücretsiz Müzik Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
İnternetin gelişmesini sağlayan en büyük atılımlardan birisi de içerik üreticilerin müzikleri internette yüklemesinin büyük bir payı var. Sizin için bu konudaki en iyi siteleri bir araya getirdik.

İnternetin sunduğu en büyük özgürlüklerden biri ise dünya çapına yayılmış her türlü müziği dinleyebiliyoruz. Yüzyıl öncesinin şarkılarıyla günümüzün en popüler parçalarına ulaşmak internet sayesinde aynı düzeyde kolay. İşte bu kolaylık internet ağının dünya çapında hızlıca yayılmasına da neden olmuştu.
music-notes1273584295.jpg
90'lı yıllarda insanlar diledikleri parçaları MP3 olarak indirmek için interneti denemeye başladı. Zamanla ortaya çıkan telif yasaları yüzünden sorun haline gelen bu durum için web'in kendi çözümü de bulunuyor.
Ücretsiz müzik siteleri sayesinde rahatça isrediğiniz parçayı telif sorunu olmadan dinleyebiliyorsunuz. İşte en iyi 10 müzik sitesi...

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
hmm güzel yazı olmuş teşekkürler.

bunlar bir tane de ben ekleyeyim. türkçe rap müzik dinlemek isterseniz rapzede.com diye bir adres var.
ben genelde sagopa ve kolerayı oradan dinlerim, liste de yapılabiliyor.

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
En beğendiğim site last.fm ve hakkında yazdıklarınız hoşuma gitti :) Diğer sitelerde yararlı olacaktır teşekkürler.

elpencee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kavun.com u eklememis olmanizin gerekcesi nedir anlayamadim. Yabanci olarak grooveshark 1 numara ben de katiliyorum ama turkce arsiv acisindan 1 numara kavun yani. Gozden mi kacirdiniz ki?

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
grooveshark ve lastfm sitelerine maalesef mahkeme kararı ile engelleme gelmiş we7 benim hoşuma gitti doğrusu