Allah Belanı Versin Windows7!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
konuyu sakız ettiniz be! sorunum çözüldü diye ilk sayfalarda belirttim. 10 sayfa uzatmanın ne manası var? sorunlarınızı uygun bölümde konu açarak dile getirin lütfen! Kilitlensin lütfen!

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
cd bozuktur :) ben w7 de hiç bir zaman sorun yaşamadım gayet güzel çalışıyor.

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bende ilk çıktığından beri kullanıyorum. en küçük bir arıza yok. sorun senin makinede bence.

nikoteen

Doçent
Reaksiyon puanı
8
hocam bu win7 ile değil senin beceriksizliğin veya yüklediğin dvd ile alakası var..
herkez bir sorununda oraya buraya bela okursa bu işin içinden çıkılmaz..

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
yahu zamundadan indirdim direk dvdye çektim, formatladım. hiç sanmıyorum...

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sorununuz biosla ilgili kardeşim windows 7 nin suçu yok!
biosla ilgili ayarlarınızı default etmeyi denedinizmi?

eğer sorun çözülmüyorsa illegal yönden bir c-rack yöntemi kullandıysan bundan olma ihtimali yüksektir...

son olarak hatırlatmakta fayda var bir önceki işletim sisteminiz windows vista ise orjinal yüklü olarak pc üzerinde gelmişse windows vista ile ilgili bir tür geri dönüşüm birimi harddisk te kalabilir bunu da göz önüne alarak windows 7 biçimlendirme yaparken bu birimi silmelisiniz bu çakışmayı önlemek için gerekebilir...

genel olarak size tavsiyem harddiskinize komple biçimlendirmek suretiyle windows 7 kurulumu yapmanızdır...

saygılarımla...

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
@nikoteen ne gibi bir beceriksizlik? format atmayı bilmiyorsun deme yani... xp kuruyorum birşey yok, dvd yi başka makineye kuruyorum sorun yok...

---------- saat 15:06 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:04 eklenmişti ----------

@osmanhasimcan arkadaşım bios ayarlarını sıfırlamayı deneyeceğim. kırek falan yok dvd de.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
@nikoteen ne gibi bir beceriksizlik? format atmayı bilmiyorsun deme yani... xp kuruyorum birşey yok, dvd yi başka makineye kuruyorum sorun yok...

---------- saat 15:06 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:04 eklenmişti ----------

@osmanhasimcan arkadaşım bios ayarlarını sıfırlamayı deneyeceğim. kırek falan yok dvd de.

Bunun nedeni crackleme.Eğer ultimate crack ini diğer işletim sisteminde kullanırsan yada 32 bit crack ini 64 bitte kullanırsan yada bunların tam tersi;söylediğin olay oluşur.%100 bundandır.Başka birşeyden değil.Format atıp doğru crack i kullanacaksın.Başka türlü kurtarma imkanın yok.

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar indirdiğiniz dvd'lerin orjinal olduğunu anlamak için md5 crc kontrolü yapın. msnd.microsoft.com/downloads sitesinde windows 7 dvd'lerinin md5 crc değerleri var.

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
o zaman ne beceriksizlik yaptığımı söyleyin. daha önce çok windows7 yükledim-kullandım ama bir süre driver uyumsuzluğundan xp ye dönmüştüm. yeni sistem toplayınca tekrar dönüş yaptım. dvd crackli değil. kurulumda key giriyorum, sistem açılıyor, normal kullanıyorum ama kapatıp açınca welcome yazısınsdan ileri gitmiyor. bios sıfırlayıp yeniden kuruyorum şuanda. sonucu söyleyeceğim

mangacemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görev Yöneticisi'nden "Dosya > Yeni Görev(Çalıştır...)" yolunu izleyin. Açılan kutuya "explorer.exe" yazın. Masaüstünüz gelecektir.

Bende de böyle olmuştu. Anlattığım gibi yapınca düzelmişti.

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
hayır hayır biliyorum explorer.exe olayını ama görev yöneticisine de tıklayında siyah ekran geliyor. explorer.exe başlamasa uygulamalar çalışır ve arkaplan resmi gelir

hakan_golf5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır windows 7 kullanıyorum. Hiçbir problemi yok. Hatta geçenlerde 1394 firmware kart aldım. Vista görmedi ne yaptıysam. Windows 7 anında yükledi. O yüzden windows 7 number one.

abre06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pardus kulan ey millet windows yakalayamaz olmazsın ilet

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
evet akradaşlar biosu sıfırladıktan sonra tekrar kurdum ve kapatıp açtıktan sonra stabil çalışmakta. ufak bir oc nin bukadar sorun yapacağını düşünmezdim. Yardımlarınız-eleştirileriniz için teşekkür ederim...

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bende anlamadım ya. ama baya oynamıştım biosla :D

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Kurmak istediğin windows7 yi nereden indirdin veya buldun ? bozuk iso olmasın

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
yahu zamundadan indirdim direk dvdye çektim, formatladım. hiç sanmıyorum...
direk dvd ye çektiysen sorun oluşmuş olabilir
onun ayarları fln var diye biliyorum
ben dvd den yüklemedim (çoooook yavaş yükleniyodu)
programcıklar kullanarak dvd yi win7 cdsi olarak gösterdim öyle yükledim
crack konusunda l33t den başkasına güvenmem :D adamlar süper crackliyolar :D

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
hem hırsızsın hemde windows suçlu bence bu bedduayı sen hakediyorsunda neyse!

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hazır 7 ile konu açılmış iken bende bir soru sorayım izninizle, Windows 7 64 bit sürümünü kullanmak istiyorum. Acaba en az ram'a ihtiyac duyan versiyonu hangisi.

Sistemim 1.5 gb

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
İşletim sistemine beddua edildiğini ilk defa duydum :)

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Bende bir kere kuramadım harddiski mahvetti.

Netten indirdiğiniz her zaman iyi çıkmıyor. Sağlam bir win 7 bulun. Bunda win 7 nin hatası yok.

Win 7 canavar gibi ben memnunum

gezegen

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
çıktıgından beri kullanırım bir yamugunu görmedim

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>win7 yi beta aşamasından beri kullanıyorum ve şuanda da 64 bit ultimate kullanmaktayım.linuxda dahil olmak üzere şuana kadar yapılmış en iyi işletim sistemi orası kesin.
>>senin problemine gelince cd ini değiştir yeni bir cd ye iso yu yazdırıp formatı öyle at...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...