Vınn la youtube a nasıl girilir?

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar aramızda vınn kullanıcısı olanlar vardır. vınn la yasaklı sitelere örneğin youtube a nasıl girilir. dns ayarlarını nasıl yapıyorsunuz.?

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
DNS ayarlarını
Araçlar, Seçenekler, Profil yönetimi, Düzenle, İleri Seviye ile ulaşabilirsiniz.
Burada DNS statik seçtikten sonra değerleri girin ve TAMAM tıklayın ardından Kaydet e basmalısınız.
Sonra tekrar tamam diyerek sayfayı kapatın.
Bağlantınız var ise kesip tekrar bağlanın. Dikkat modemi çıkarıp takarsanız tekrar ayar gerekir.
Bağlandıysanız artık DNS tamam

İş görürmü?

VINNda Youtube vs girmek için DNS değişimi

DNSinizi ağ bağlantıları altındaki Turkcell 3G bağlantısından değiştirdiğinizde bu ayarlar kaydedilmiyor. Turkcell Connect yazılımındaki profilde bu değişiklikleri yapmak lazım. Yazılımın menüsünde Araçlardan Seçeneklere giriyoruz.

41261486.jpg

Açılan pencerede soldaki menüden Profil Yönetimine tıklayıp hangi profili kullanıyorsak onu seçip düzenle tuşuna basıyoruz.

49939626.jpg

Aynı penceredeki İleri Seviye tuşuna basıyoruz. Açılan pencerede DNS ayarları kısmını şekildeki gibi değiştirip tamama basıyoruz. Benim girdiğim ipler opendns in ipleridir. Kendiniz arzu ettiğiniz dns iplerini girebilirsiniz.

68508644.jpg

Alıntıdır.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
olmuyor ne yazıkki

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
açıkcası ben vodafone 3g kullanıyorum ama bu cihazlar sanal bir network kartı oluşturur ağ bağlantıları altında oraya bak standart ayarları oradanda yapmayı dene. normal ethernet kartına yapar gibi.
bu şekilde olması lazım.