Harici harddiskten dosya silmeme rağmen yer açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ihy89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim sorunum harici diskten dosya silmeme rağmen boyutunda en ufak bi değişiklik olmuyor fakat içine bir dosya attığımda boyutu azalıyor arkadaşlar lütfen yardım bilgisi olan paylaşsın

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Muhtemelen işe yarar. Olmazsa başka alternatiflere bakarız.

33w2urt.png

Ahmed Han

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yukarıdaki çözümü yapmanı tavsiye ederim, ama daha advanced çalışmak için onun yerine komut satırına bu komutu da girebilirsin:

Kod:
chkdsk c: /f /v /r /x /b

Çok uzun sürecek, sabah evden çıkarken açık bırak, akşama bitmiş olur.

nakedcrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim sorunum harici diskten dosya silmeme rağmen boyutunda en ufak bi değişiklik olmuyor fakat içine bir dosya attığımda boyutu azalıyor arkadaşlar lütfen yardım bilgisi olan paylaşsın

Merhaba arkadaşlar harici diske girmeden önce virüs programınız var ise kapatın.. Dosyanızı sildikten sonra masaüstünüzdeki geri dönüşüm kutusunu boşalttığınız anda harici diskinizde yer açılıyor.

bubu22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok basit sorunlu olan hdd yada ssd neyse silmek istediginiz dosyayı silin sonra pc nizin geri dönüşüm kutusunu komple boşaltın tekrar sildiginiz hafızayı yenile diyerek hafıza boyutunu kontrol edin silindigini göreceksiniz başka yolunu bulamadım ama bu işlem çözdü bir üstteki nakedcrow den alıntı yaptım kendisinede teşekkür ediyorum. umarım işinize yarar.