En Kapsamlı Dijital Müzik Hizmeti

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
TTNET Müzik, Türkiye'de "ilk defa" tüm internet kullanıcılarına hem MP3 formatında şarkı satın alma hem de ücretsiz ve sınırsız müzik dinleme imkanını aynı platformda sunuyor.

TTNET Müzik, kısa süre önce yenilenen yüzü ve gelişen fonksiyonlarıyla hizmet vermeye devam ediyor ve MP3 formatında şarkı satın alma hizmeti ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor.
Tüm internet kullanıcılarının yalnızca bir e-mail adresiyle kolayca üye olabildiği, ücretsiz ve sınırsız online müzik dinleme (stream) deneyimi sunan TTNET Müzik, aynı zamanda çeşitli MP3 paket alternatiflerini mobil ödeme seçenekleriyle sunuyor.

albumler1272627741.jpg

TTNET Müzik'in zengin içeriğine www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

TTNET Müzik, bir albüm fiyatına yaklaşık 10 albüm satın alma imkanı veriyor. 4 farklı paket halinde sunulan MP3 hizmeti, parçaların bilgisayar ortamı dışında MP3 çalarlar, cep telefonları gibi ortamlarda da dinlenmesine olanak sağlıyor.
Şarkılar, online üye sayfasından veya cep telefonlarından mobil ödeme seçeneği ile satın alınabiliyor. En yeni yerli ve yabancı albüm ve şarkılara anında erişim imkanı tanıyan TTNET Müzik paketleri şu fiyatlarla sunuluyor:

• [ ]Max Müzik : Ayda 14,90 TL'ye 100 tane MP3 indirme hakkı
    [ ]Müzik Sever : Ayda 9,90 TL'ye 50 tane MP3 indirme hakkı
    [ ]Keyif XL : Ayda 6,90 TL'ye 25 tane MP3 indirme hakkı
    [ ]Keyif : Ayda 3 TL'ye 10 tane MP3 indirme hakkı
:: TTNET Müzik hizmetini kullanıyor musunuz? Buradaki deneyiminizi bizimle paylaşın.
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
acaba Telekom bundan gerçekten kazanıyormu yada bu hizmeti para verip te kullanan varmı merak ediyorum :)

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
spotify davetiyeleri ile ilgili bi gelişme var sandım ben de.

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
eski sürümünde seçtiğin albumu oldugu gibi dinliyordun şimdi müzik bittikten sonra sen belirtmessen kuruyup kalıyor yada listene alacaksın ancak ozaman seri dinlemek mümkünoluyor yani eski sürüm sayfası daha iyi diyorum

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence güzel bir uygulama sonuçta yasal bi mp3 indiriyorsunuz. Ben dün indirdim ve koruması yok büyük ihtimal, yani indirdiğiniz mp3 leri 5 sene sonrada üyeliğiniz olmasada her şekilde şarkıyı dinleyecebilceksiniz.
yanlışım varsa düzeltin.