Pencere Rengi Değişmiyor

Bu konuyu okuyanlar

kingofarthur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Win 7 Sağ Tık kişiselleştir Diyorum pencere ren gi diyorum fakat klasik bir menü geliyor yani pencere rengi xp klasikdeki gibi bunu nasıl düzeltebilirim

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Pencere Rengi'ne tıklamadan önce aynı pencerede; üst tarafta temalar olması lazım.Orada Aero yada Basic temalarından biri seçili mi_?

kingofarthur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet

---------- saat 19:21 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:59 eklenmişti ----------

ekran kartı puanlamada 2.0 almış aero desteklemiyor diyor

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
windows 7 'nin hangi sürümü kurulu? starter ise aero çalışmaz ve pencere rengi+arkaplan değişmez.Diğer sürümlerden ise önce ekran kartının desteğine bakmalı ve değerlendirme yeniden çalıştırılmalı.

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Ekran kartı driverini güncelleyin, değerlendirmeyi yeniden çalıştırın.Ekran kartınızın güncel sürücüsünü mümkünse üreticinin sitesinden yükleyin.

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bence eksik kurulum ya da temalar silinmiş. Buradan tema yükleyip deneyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
MasaÜstü'ne sağ tıkla Kişiselleştir'e tıkla açılan pencerede Aero Temalarının içinden bir tema seç ve sonra pencere rengine tıkla

Bu sorun benim de başıma gelmişti :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
MasaÜstü'ne sağ tıkla Kişiselleştir'e tıkla açılan pencerede Aero Temalarının içinden bir tema seç ve sonra pencere rengine tıkla

Bu sorun benim de başıma gelmişti :)

kardeşim ordaki temalarda kitli gözüküyor yani seçilmiyor onları nasıl açıcaz?
yardım edebilirsen sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde aynı hata var kişiselleştirden değiştiricem ama hepsi kilitli çok araştırdm bi yardım be:cursing::angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun benim başımada geldi sistem geri yükleme yaptım ve düzeldi:biggrin:

Son mesajlar