Bu konuyu okuyanlar

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaslar
Benim calistigim sirkette kullandigim bilgisayarin masaustunun resmini degistirsemde gorsel olarak degismiyor ve msnde ne karsidakinin resmini gorebiliyorum nede benim resmimi gosterebiliyorum. Bildgim kadariyla kayit defterinde(regedit) bunu degistirmek mumkun.

Bilenler yardimci olursa sevinirim :)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
neden böyle gereksiz işlerle uğraşıyorsun SEYF, IT yöneticisine söyle durumu tabi büyük ihtimalle yine IT çalışanlarınız kısıtlamiş olabilir bazi özellikleri

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben gereksiz islerle ugrasmiyorumda, bence sen gereksiz bi yorum yazmissin arkadasim. Bilgilenme amaciyla sordum ben.

wipex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SEYF arkadaşım Ortamı germeye gerek yok. Şitketin IT Çalışanlarına sor onlar halleder eğer yapğacagınız iş şirket kurallarına aykırı değilse...

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ortami germek gibi bi dusuncem yok, ben sadece sordum yardim etmek isteyen birileri olur diye. bilen cevap verir, bilmeyenede diyecegim bisey yok IT calisanlarina sormayi pek istemiyorum cunku ben burda stajer olarak calisiyorum....

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Soru sormuş bir dövmediğiniz kalmış adamı. İnsanlar artık normal konuşurken bile tartışıyor ilginç :)

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Soru sormuş bir dövmediğiniz kalmış adamı. İnsanlar artık normal konuşurken bile tartışıyor ilginç :)

tesekkur ederim arkadasim, bir an ortaligi ben mi karisitiriyorum dedim :)

musabbu

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ya Ne kadar soyunma meraklısı insan var.
Allah ıslah etsin.