Pipi öpmek uygun görülmedi..!!

Bu konuyu okuyanlar

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
pipi-optu.jpg

Almanya’da yaşayan Mehmet E.'nin oğlunun pipisini öpmesi üzerine çocuk bakıcı aileye verildi.

Almanya’nın Herford kentinde yaşayan Mehmet E.’nin Alman eşinin, “Oğlumuzun pipisini öpüyor” şeklindeki ifadesi üzerine gençlik dairesi 4 yaşındaki Sinan’ı alarak bakıcı aileye verdi.

Oğlunun elinden alınmasına tepki gösteren Mehmet E., “Çocuğumun elinden alınmasına mı yanayım, sapık muamelesi gördüğüme mi? Bu bizim geleneklerimizde var. Oğlumla gurur duyduğum için, soyumu devam ettireceği için pipisinden öptüm. Bu sapıklık olarak algılanmamalı” diyerek kendini savundu.

Mehmet E. yaşadıklarını şöyle anlattı:

‘Sapık durumuna düştüm’
“Bu yılın başında Alman eşim A.K.E., Sinan’ı yanına alarak Herford kadın sığınma evine yerleşti. Hastanede kaldığı dönemlerde çocuğumuzun bende kalmasını istemiyordu. Bu yüzden gençlik dairesini arayarak, oğlumun pipisini öptüğümü söylemiş. Oğlumu severken pipisini öptüğüm doğru. Gençlik dairesi benim bu davranışımı cinsel sapıklık kabul etmiş. Çocuğumun elimden alınmasını kabul etmem mümkün değil. Biricik oğluma kavuşmak için yasal mücadelemi sürdüreceğim.”

DETAY

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
puhahaha bi de utanmadan geleneklerimizde var demiş dallama :D

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
adama bak ya geleneklerimizde var diyo yuh artık ya

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
ben kardeşimin poposunu ısırıyorum o da sapıklık oluyo mu acaba?

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Nasıl seveceğini bilememiş,severken abartma durumu aslında biraz.Elin yabancısına nasıl izah edilir ayrı konu.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Çocuk büyüyünce de öpsün, o da var geleneklerimizde.:D

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Belki iyi niyetle çocuğuna olan sevgisini böyle yaşamak istemiş ama önlem alınmasınıda doğru buluyorum. Ama ortada büyük bir yanlış var!

Babanın durumu gözden geçirilip ruh hali ve kişisel yapısı araştırılmalı. Baba bunu sapıklık derecesinde yapmamışsa çocuğu kendine geri verilmeli diye düşünüyorum. Bu önlemleri alan hükümet babanın durumunuda düşünmelidir.

Geleneklerimize derken aslında ne demek istediğini anlıyorum... Umarım anladığım gibidir. Yani çoğumuz karşılaşmızdır bazen çevremizde abartılı ama temiz düşüncelerle çocuk seveni görmüşüzdür. Örneğin ben gördüm çevremde... Memişlerini ısırırım, aha dötünü ısıracam vs.vs... Bu sapıklık mı oluyor şimdi bana göre hayır ama tavsip etmeyeceğim bir sevgi şekli... Ne yazık ki böyle sevenimizde var...

Umarım bu babada kötü amaçla bunu yapmamıştır...

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
"Görmemişin bir oğlu olmuş, tutmuş şeyini koparmış" diye bir laf ederlerdi de komik gelirdi. :D

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Kültürler arası algı farklılıkları, bazı arap ülkelerinde iki erkek arkadaşın elele tutuşup yürümesi orada normal ama çoğu yerde anormal :)

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
almanlarin gozunde Turkler pipi opuculer olarak kalacak. :tt2:

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
görmemişin bir oğlu olmuş misaline benzemiş...

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Görmemişin çocuğu olmuş tutmuş.... :D ne kadar doğru :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hayır çocuğun yüzünü niye mozaikledin... Sanki babası tarafından tacize uğramış gibi :D:D

Baba da tam dallamaymış, geleneklerimizde böyle bi şey mi vardı da ben bilmiyorum...hiç görmedim takımları öpen bir baba :lol:

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
ulan cocuk degil mi pipisini de oper, poposunu da isirir oper , alamani evlar sevgisi nedir bilir mi ki