Smtp nedir ne ise yarar

Bu konuyu okuyanlar

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar bilgisayarima bir dil egitim (tell me more) programai kurmak istiyorum. baslangicta kayit yaptirmami istiyor. kayit icin email edresi ve smtp adresi istiyor. gmail adresi yaziyorum smtp olarak ta aradim taradim smtp.googlemail.com diye birsey buldum ama kabul etmiyor. kayit yaptirmadan program calismiyor yardici olabilecek var mi ?

ozZ

Asistan
Reaksiyon puanı
6
smtp (simple mail transfer protocol) kısaca; mail göndermeye yarayan protokoldür (şimdi biri gelip almaya da yarar dicek) program sizden mail adresinizi ve mail adresine ait smtp bilgisini istiyorsa muhtemelen sizden smtp şifrenizi de istiyordur diye düşünmeden edemiyorum.

muhtemelen hesabınızdan sizin adınıza sağa sola mail atmak için istiyorlardır diye de aklıma gelmiyor değil :)

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
smtp (simple mail transfer protocol) kısaca; mail göndermeye yarayan protokoldür (şimdi biri gelip almaya da yarar dicek) program sizden mail adresinizi ve mail adresine ait smtp bilgisini istiyorsa muhtemelen sizden smtp şifrenizi de istiyordur diye düşünmeden edemiyorum.

muhtemelen hesabınızdan sizin adınıza sağa sola mail atmak için istiyorlardır diye de aklıma gelmiyor değil :)[/QU

Gerekirse ozel mail acarim onemli degil yeterki program(tell me more) calissin :mellow:

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de anlamadim 2 3 gundur ugrasiyorum programi kuramadim