Okulumuzun Yıl Sonu Davetiyelerini Hazırlar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Merhaba arkadaşlar.Okulumuz yıl sonu etkinlikleri için davetiye bastırmamız gerekiyor.şöyle bir foto. bulduk.
4h8rw2.jpg

17 öğrencimiz var.Bu papatyanın ortasındaki gülen yere çocukların fotolarını yerleştirmeyi düşünüyoruz.yani her çocuğun fotosunu ayrı ayrı yerleştirmeyi düşünüyoruz.

soldaki papatyaya ise 23 Nisan Anaokulu yazılmasını düşünüyoruz.Şöyle renkli yazılarla.:)

photoshopla uğraşan arkadaşlar için pek zor bir iş olmasa gerek.Konuyu erkenden açtım yıl sonu etkinlliğimize daha çok var ancak buradan yardım alırsak bu davetiye için çok fazla para harcamamış oluruz.

sadece baskı yaparız onu da kaliteli kağıt alıp uygun bir yazıcıdan halledebiliriz.

Bu konuda okulumuza yardım etmek isteyen olursa çocukların resimlerini kendisine ulaştırırım.

Yardım alamasak da canınız sağolsun:)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Resim güzel seçilmiş Konu Güncel.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Elbruz46 görünmüyor ne zamandır o olsa zamanı da olsa yapardı belki.Neyse güncelleme için sağol:)

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
photoshop bilmenize gerek yok
Photo Builder Platinum 7.4 ile bunu rahatlıkla yapa bilirsiniz. yapamazsanız akşam bakarım ben. şu an işteyim

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
dediğiniz programa ben de bakayım akşam.Sağolun.

bedava olan siteye de bakarım ama ilginç gerçekten.neden bedava yapıyorlar?reklamlardan mı para kazanacaklar

intelhack

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla photoshop'ta ustayım ama artık linux kullanıyorum eğer wine çalıştırırsa yaparım

freeinternet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dediğiniz programa ben de bakayım akşam.Sağolun.

bedava olan siteye de bakarım ama ilginç gerçekten.neden bedava yapıyorlar?reklamlardan mı para kazanacaklar

Hem bedafa iş yaptırmanın yollarını arıyorsunuz, hem de bedava yapanlarda bir sebep arıyorsunuz. Biraz çelişkili bir durum değil mi sizin ki :)

Ayrıca shiftdelete.net de ücretsiz bir hizmet sunuyor farkındaysanız,google de ücretsiz, msn de ücretsiz ve bunların hepsi de ciddi emeklerle kurulmuş siteler.

Reklam geliri için olsa ne olur? zaten sitelerin büyük çoğunluğu reklam geliri için yapılmıyor mu :)

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Elbruz gelsin ilgilenir hocam , bi güncellemede benden :wink:

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
a]
a%3E
a%3E

böyle bir şey mi olacak?
Photo Builder ile bir kaç dakikada yaptım. biraz uğraşırsan daha düzel şeyler çıkara bilirsiniz

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Hem bedafa iş yaptırmanın yollarını arıyorsunuz, hem de bedava yapanlarda bir sebep arıyorsunuz. Biraz çelişkili bir durum değil mi sizin ki :)

Ayrıca shiftdelete.net de ücretsiz bir hizmet sunuyor farkındaysanız,google de ücretsiz, msn de ücretsiz ve bunların hepsi de ciddi emeklerle kurulmuş siteler.

Reklam geliri için olsa ne olur? zaten sitelerin büyük çoğunluğu reklam geliri için yapılmıyor mu :)

Yok yok sadece inanmakta zorlandım.Ben bu siteye de isteğimi belirtir yollarım.sonuç olumlu olursa da sevinirim.Sağol önerin için

a]
a%3E
a%3E

böyle bir şey mi olacak?
Photo Builder ile bir kaç dakikada yaptım. biraz uğraşırsan daha düzel şeyler çıkara bilirsiniz

Evet hocam aynen böyle birşey dediğin programın adını yazmışsın zaten.müsait zamanda bu programla denerim.Program Türkçe mi?

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
o zaman biraz kurcalarız artık..takıldığım yerde sorarım artık hocam.

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
tabi zorhak. 12 ye kadar çevrimiçiyim, masklardan-ellipseden baştan üçüncüyü kullanırsan güzel sonuç alırsın

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
evet tuşkildi aynısının tıpkısı olacak.yalnız çocuğun kafasının etrafı papatya sarısı olabilir mi?

Evde çocuklarla uğraşmaktan programa bakamadım.

Sen hangi programla yaptın?

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
photoshop ile yaptım. eğer cocukları resimden ayırarak papatyanın üzerine yerleştirmek istiyorsanız fotoğrafların yüksek çözünürlükte ve arka fonun sade bir renk olması işi baya kolaylaştırır.

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Ben de yardım edebilirim ama önce formatı belirleyelim. Şuraya resim, şuraya yazı, şuraya bağlık vs. (paintte de yazarsın). Kolay gelsin.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Tamam o halde 17 çocuk var hepsinin fotoğrafını çekerim arka tek renk olur.gelecek hafta içi eklerim buraya..

tuşkilidinin yaptığı gibi olursa daha ne isteyelim..

Sağlığınıza duacıyız derim:)

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Tamam o halde 17 çocuk var hepsinin fotoğrafını çekerim arka tek renk olur.gelecek hafta içi eklerim buraya..

tuşkilidinin yaptığı gibi olursa daha ne isteyelim..

Sağlığınıza duacıyız derim:)
Tamam, 7'sini ben aldım. Özelden resimleri gönderebilirsin.

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
geriye kalan 10 tanesini de bana yollarsın.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar süpersiniz vala..:)

p.tesi fotoları çekip size iletirim buradan.öm ile

az sonra çocukların fotoğraflarını çekeceğim.Yalnız aklıma bir şey takıldı iki farklı kişi yapacağı için bir uyumsuzluk olur mu acep?

neyse ben sizlere özel mesaj yoluyla da ulaşırım.akşama yollarım resimleri zahar:)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
elinize sağlık arkadaşlar ne güzel olmuş öyle

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Foto boyutu çok büyük küçültüp öyle yükleyeyim.
fotoları yüklemeye başladım bu ilki.:)

4 öğrencimiz eksik onları da yarın yüklerim inşallah.

Bu ilk 7 resim TUŞKİLİDİ arkadaşımızın olsun.eksik olan 4 öğrenciyi de sonra eklerim tuşkilidi sonraki 7 resim de majestenin.
snmmw6.jpg

4ueyhs.jpg

16as660.jpg

14e1ab6.jpg

2pp0r61.jpg

30ndr0p.jpg

9hov3c.jpg

Buradan sonrası da majestenin olsun:)
20iz886.jpg

ifd506.jpg

176a9x.jpg

2aj2kxu.jpg

347xxsm.jpg

352jhup.jpg

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
papatyadaki gülen surat kalsın mı yoksa o gülen surat olmasın mı?

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
çok tatlı çıkmış çocuklar. 7. fotoğraftakinin adı neydi yaşını aramıştık çok :d soner miydi?

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
@tuskilidi: fotograf yada okul ismine herhangi bir ayar uyguladıgında ayarın cinsini ve parametrelerini verirsen ortak bir çalışma olur. Örneğin: perspektif uyguladıktan sonra üst çubukta değişen değerleri, isimleriyle verirsen ben de aynısını yaparım.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
ne diyebilirim ki!

Allah razı olsun diyorum:)Çocukların ve öğretmenlerinin adına da teşekkür ediyorum.