Rüya Gibi Bir Tablet PC

Bu konuyu okuyanlar

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Toshiba'nın piyasaya yeni çıkardığı dokuzuncu jenerasyon Tablet PC'si, iPhone'un ekranında olduğu gibi birden fazla dokunma işlemini algılayabiliyor.

Toshiba'nın birçok konuda olduğu gibi, Tablet PC'ler konusunda ki başarısı tartışılmaz! Dokuzuncu jenerasyon Tablet PC'sini tanıtan Toshiba, bu modelle birlikte dokunmatik ekranları yepyeni bir boyuta taşıyor. Microsoft'un Surface adlı prototip ürününün ardından, iPhone'un ve yeni iPod modellerinde bulunan birden fazla dokunuşu algılayan ekranlar kullanıcıları büyüledi denilebilir. Bunu farkeden Toshiba yeni Tablet PC modelinde birden çok dokunuşu algılayabilen LED ekrana sahip bir model üretti.

Bu hafta itibariyle piyasaya sürülen model, gelişmiş dokunmatik ekran özelliklerinin dışında donanımsal olarak da oldukça etkileyici. Portégé serisinin bir modeli olan M700, Core 2 Duo serisinin T7500 2.2 GHz işlemcisine sahip. 160 GB'lık 5400 devir / dakikalık sabit diskin dışında 12.1 inçlik 1280x1024 çözünürlüğe sahip ekrana sahip. Dahili olarak DVD yazıcı da bulunduran Tablet PC'ye isterseniz ikinci sabit disk ekleme aksesuarları da bulunuyor. Yine dahili olarak 1.3 Megapiksel kamera bulunduran ürün, taşınabilir sistemlerin en üst noktasındaki yerini almak üzere hazır görünüyor!

İşletim sistemi olarak Windows XP Tablet PC Edition 2005 ve Vista Business seçenekleri dışında bellek kapasitesi olarak 1 GB ve 2 GB opsiyonları da bulunuyor. Gerisi sizin hayal gücünüze kalıyor...

Yazan: Güren Gürsel
SDN - http://shiftdelete.net

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Fiyatını çok merak ettim... diz üstü bilgisayar alacaktım ama bunun özellikleri beni cezbetti diyebilirim... Grafikle uğraşanlar için çok iyi bir ALET bu :D :D :D

Fiyatı ne bunun :)