Firefox kullananlar kesin bu programı iindirecek

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Programı açmadan önce
66356779.jpg

Programı açtıktan sonraki durumu görmek için ctrl-alt-delete yapın farkı görün.

Firefox Sistem Kaynaklarından Çokça Kullanarak Bilgisayarınızı Ağırlaştırabilir. Bu Küçük Program Firefox'u Optimize Ederek Sistem Kaynaklarından Daha Az Kullanmasını Sağlıyor.Kesinlikle bu programı kullanmanızı öneriyorum.lütfen deneyip görün kaynak kullanımını %90 düşürüyor.

BU KONUDAN FAYDALANAN ARKADAŞLAR ASKERLERİMİZ ve POLİSLERİMİZDEN DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM LÜTFEN

Firefox açıkken bile programı açabilirsiniz. Programa tıkladıktan sonra sağ alt köşede firefox simgesi cikmasi yeterlidir........

KESİNLİKLE VİRÜS YOKTUR

Kaspersky İnternet Security sonucu aşağı da.

Kanıt:

firefoxy.png

http://www.4shared.com/file/256759103/e1057807/harbikiz-firefox-ultimate-opti.html

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
bu programı anti virüsler zararlı olarak görüyor trojan olduğu iddia ediliyor. o sebeple kullanmıyorum

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Programın kendisi ne kadar bellek kullanıyor? Hem Firefox hem dediğin programın bellek kullanım toplamı fazlaysa, sade Firefox kullanmak daha mantıklı...

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
adware veya trojan olarak gözüküyor :blink: neresi virüssüz

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bu HARBİKIZ antivirüs programı paylaşım yapsa gene güvenip indirmem :D Çok tehlikeli bir kız, korkuyorum...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ben memory fox kullanıyorum ama bu tür programlara pek güvencimde yok açıkcası...

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
indirdim 41 kb tıklıyorum ve hiçbirşey olmuyor virüs olduğu belli oluyor neden kontrolden geçirmiyorsunuz virüs dolmuştur şimdi pc :(

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
birşey değişmedi 2000 3000 k arasında değişiyor ram kullanımı firefox'da

---------- saat 20:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:35 eklenmişti ----------

neyse geri yükleme noktasından döneceğiz öyle görünüyor.

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
birşey değişmedi 2000 3000 k arasında değişiyor ram kullanımı firefox'da

---------- saat 20:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:35 eklenmişti ----------

neyse geri yükleme noktasından döneceğiz öyle görünüyor.

Durduk yere hey Allah'ım :)

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
indirdim 41 kb tıklıyorum ve hiçbirşey olmuyor virüs olduğu belli oluyor neden kontrolden geçirmiyorsunuz virüs dolmuştur şimdi pc :(
virüs nedir bilmiyorsunuz ki yıllardan beri öğretemedim bu konuyu bu aleme........

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
benim bildiğim bir exe programı ya kendini açar yada tetikler açacağı programı açar bu mozilla firefox'uda açmıyor kendisinide açmıyor nasıl açıklayabiliriz durumu firefox açıkken optimizeri çalıştırınca firefox'a mı sirayet ediyor ?

---------- saat 20:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:46 eklenmişti ----------

virüs nedir bilmiyorsunuz ki yıllardan beri öğretemedim bu konuyu bu aleme........

neden optimizer çalışmıyor optimizer i çalıştırınca firefoxa sirayetmi ediyor.

elbet biliyorum virüs nedir virüsle bilgisayarda yanar bios da silinir yazılımla donanıma müdahele edilir voltaj dengeleri altü üst edilerek donanıma zararlı hale getirilir pc uzmanı olmasamda kısmen bilgisayarlar hakkında biraz bilgim var.

şu an kullandığımız işletim sistemleri işlemciye sinyaller gönderiyor işlemci işletim sisteminden komut alabiliyorsa veya diğer donanımlardan bir virüsle bilgisayardan dumanlarda çıkartılabilir.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
benim bildiğim bir exe programı ya kendini açar yada tetikler açacağı programı açar bu mozilla firefox'uda açmıyor kendisinide açmıyor nasıl açıklayabiliriz durumu firefox açıkken optimizeri çalıştırınca firefox'a mı sirayet ediyor ?

---------- saat 20:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:46 eklenmişti ----------

hayır bilmiyorum neden optimizer çalışmıyor optimizer i çalıştırınca firefoxa sirayetmi ediyor.
konuyu bir kaç kere daha oku........

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
nasıl optimize ediyor açıklayabilirmisin güzel b ir atmosferde müzakere ediyoruz teknoloji konusunda.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Firefox un kendi eklenti sitesinden link verseydin.İndirip denerdim.O yüzden bende indirmeyecem

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Durduk yere hey Allah'ım :)
gerçi virüs de olsa sorun olmaz acronisle dönerimde optimizer aktif görünüyorda firefox bellek kullanımını düşürmüş değil.programın görünürde çalışmaması düşündürdü beni. :)

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
gerçi virüs de olsa sorun olmaz acronisle dönerimde optimizer aktif görünüyorda firefox bellek kullanımını düşürmüş değil.programın görünürde çalışmaması düşündürdü beni. :)
arkadaŞlar referans mi verelİm yanİ...............

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
ben kimseyi üzmek istemem sadece gözle görünür kayda değer bir fark olmadı o yüzden bu konu üzerinde durdum paylaşımın için teşekkürler her atılan adım her üretilen düşünce her araştırma birer emektir saygı duyuyorum sana harbi kız hatam varsa kusuruma bakma saygılarıma sunarım.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Bu optimizer'lar Firefox'un sistem kaynak tüketimine müdahale ediyor. İllegal bir şekilde. Ram kullanım oranı 1-2 bilemedin 3 küsürlü sayılara düşüyor. Optimizer da 1-2 civarı kaynak tüketiyor. Ama hem Combofix hemde diğer araçlar bunun trojan olduğunu belirtiyorlar. Bende uyarı almaktan bıktığım için kaldırmıştım. Ne yaptığı da tam olarak belli değil. Belkide tampon bir alana aktarıp görünürde ram kullanımını azaltıyordur.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
gerek yok öyle dandiri şeylere. Çok lazımsa optimize etmek AFOM eklentisini kurun görün sonucu. Aha da resim

firefoxl.jpg

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Program ismi verilmeden, üretici belirtilmeden paylaşım mı olur arkadaş.
Ne indirdiğini nerden bilecek kullanıcı? En iyi program, inanılmaz program, yok böyle program gibi değil de, direkt üretici ana sayfasına bağlantı verilip, tanıtım amaçlı tercihe göre kısa ya da uzun bir bilgi yazısı eklenerek paylaşılmalı konu. Şu warez forumu tarzında konular açmayı bırakın artık, cidden sıkıldı insanlar.

Bu arada indirilen dosyanın risk oranı virustotal sonuçlarına göre; 18/42 (42.86%) görünüyor. Karar sizindir.
http://www.virustotal.com/analisis/...56a1a39a0ead59868420b8fcc110b7009c-1270404759

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kaç GB RAM var, feda olsun Firefox'a. 2-3 MB RAM az kullansın diye performanstan ödün asla vermem. Firefox tek başına 2 GB RAM kullansa ağzımı açmam.

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
calısman ıcın ayrıca saol harbı kız...

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Bu programin firefox'sa yarardan cok zarari olur.
Bir kere de virüssüz birsey önerin...

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Yine mi geldi bu arkadaş, banlanmaktan bıkmadı galiba kendi haline bırakın bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...