Mp3 Tag Silme

Bu konuyu okuyanlar

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45

Resimde gördüğünüz bazı Mp3'lerde resim var, bu resimleri programsız nasıl silebilirim? Windows 7 üzerinden program kullanmadan kaldırabilme imkanım var mı?

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Niye kaldırıyosun ne güzelmiş resimler

Keşke benim mp3 leriminde böyle resimleri olsa :D

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kaldırmayı bilmiyorum ama alternatif bir çözüm olarak Windows Media Playerda ilgili şarkılara yeni albüm kapak resimleri yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. En azından istediğiniz resimleri görürsünüz.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Eğer mp3'e gömülü değilse. Gizli dosyaları ve korunan sistem dosyalarını görüntüleyip mp3'le aynı klasörde bulunan ilgili resimleri silebilirsiniz. Gömülü ise programla yaparsınız sanırım. AIMP2 öneririm ;)

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Yani illa bir program kullanmamız gerekiyor!

snow fox

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Tag&Rename adlı programla kaldırabilirsin

ByMoGoL®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Win7 bilemem ama ben xp'de ekleme yapıyorum.Şöyle :

EKleyeceğim tüm şarkıları Windows Media Player'a atıyorum.WMP belleğe alıyor o şarkıları bir süre sonra.Biraz bekliyorum.Kitaplık sekmesine geçiyorum.Şimdi yürütülüyor listesini kitaplıktan açıyorum.Tüm şarkıları seçip sağ tıklıyorum gelişmiş etiket düzenleyiciden isim hariç tüm özellikleri ( sanatçı , besteci , resim , official site , albüm kapak resmi vs vs ) değiştiriyorum.Bir deneyin.

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Tag&Rename adlı programla kaldırabilirsin
Denedim, Mp3'lerden silindi ama Windows Media Player ile çaldığımda yine resimler çıkıyor. Sanırım Windows Media Player önceden belleğine yerleştiriyor bu resimleri... Silmeme rağmen görünmekte hala.

---------- saat 12:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:08 eklenmişti ----------

Win7 bilemem ama ben xp'de ekleme yapıyorum.Şöyle :

EKleyeceğim tüm şarkıları Windows Media Player'a atıyorum.WMP belleğe alıyor o şarkıları bir süre sonra.Biraz bekliyorum.Kitaplık sekmesine geçiyorum.Şimdi yürütülüyor listesini kitaplıktan açıyorum.Tüm şarkıları seçip sağ tıklıyorum gelişmiş etiket düzenleyiciden isim hariç tüm özellikleri ( sanatçı , besteci , resim , official site , albüm kapak resmi vs vs ) değiştiriyorum.Bir deneyin.
Mp3 klasörümdeki tüm Mp3'leri seçip sağ tıklayıp ayrıntılardan tüm özellik ve bilgileri seçip kaldırdığım halde resimler duruyor :)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Winampı açıp şarkının üstüne gel view file info'ya tıkla yada alt+3 e bas, ve sekmeler çıkacak temel bilgi ve resim diye, resim sekmesine gir ve sil :)

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Winampı açıp şarkının üstüne gel view file info'ya tıkla yada alt+3 e bas, ve sekmeler çıkacak temel bilgi ve resim diye, resim sekmesine gir ve sil :)
Winamp kullanmıyorum maalesef. Neyse kalsın bakalım böyle, bir ara çok özel ilgileneceğim bu erotik Mp3'lerle :D

zeren

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
nasıl haberleşebiliriz.

ByMoGoL®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Direk yaparsanız olmaz.Örnek resim :
55qna8.jpg

25zqe83.jpg