SDN 1. Satranç Turnuvası Süre Anketi

Açacağımız satranç turnuvası sürelimi olsun süresizmi?

• Kullanılan toplam oy
    139

Bu konuyu okuyanlar

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
SDN 1. Satranç Turnuvası sürelimi olsun süresiz mi? Cevaplarınız belirleyecek...

Not:Sadece katılanlar oylasın.Ve aşağıya neyi seçtiğini belirtsin.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Süresiz isteme nedenin oynarken kendimi çok baskıda hissettim süre azaldıkça.Hızlı oynamanız gerekiyo ve tedirgin oluyosunuz.Tabi maçtada süresiz olsun diyorum ama buda cılkını çıkaralım anlamına gelmiyo tabii...

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bdco dedi ki:
Süresiz isteme nedenin oynarken kendimi çok baskıda hissettim süre azaldıkça.Hızlı oynamanız gerekiyo ve tedirgin oluyosunuz.Tabi maçtada süresiz olsun diyorum ama buda cılkını çıkaralım anlamına gelmiyo tabii...
Benim süreli deme sebebim:Ben bir turnuvaya katılmıştım.Yenilmeme bir hamle vardı.Bu yüzden bari süreden yenileyim diye beklmeye başladım.Süresiz olursa bu benim yaptığım gibi :D istismar edilebilir.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Süreli isteyen 2. kişi adını yazsın yoksa katılmayacaklardan gelen oyları saymıyoruz o yüzden katılan arkadaşlar katılıp aşağıya ne oy verdiğini belirtsin

lb.bingol dedi ki:
bdco dedi ki:
Benim süreli deme sebebim:Ben bir turnuvaya katılmıştım.Yenilmeme bir hamle vardı.Bu yüzden bari süreden yenileyim diye beklmeye başladım.Süresiz olursa bu benim yaptığım gibi :D istismar edilebilir.
İnşallah böyle bir durumla karşılaşmayız Sdn'dekiler böyle şeyler yapmazlar yenilen paşa paşa yenilir işte :D

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bdco dedi ki:
Süreli isteyen 2. kişi adını yazsın yoksa katılmayacaklardan gelen oyları saymıyoruz o yüzden katılan arkadaşlar katılıp aşağıya ne oy verdiğini belirtsin

lb.bingol dedi ki:
bdco dedi ki:
İnşallah böyle bir durumla karşılaşmayız Sdn'dekiler böyle şeyler yapmazlar yenilen paşa paşa yenilir işte :D
:D

sterkasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben süresiz olmasını istiyorum , sürelide kendimi baskı altında hissedip çok fazla hata yapıyorum. Ayrıca süreli biraz daha profesyonellik isityor ama yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar arasında amatörler de olabilir.Benim fikrim bu ama gene uyarım.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sterkasur sen katılacakmısın turnuvaya malum yenisinde tavlada oldu yazılıp gelmediler gelecekmisin?

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
buradanda süresiz çıktı çünkü ankete katılan herkes mesaj yazmamış öylesine doldurmuşlar kısaca süresiz oldu.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
süresiz olsun ama her hamleye 5 dk verilsin..

otek72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süreli olsun hamle için de süre olursa daha iyi olur

Son mesajlar