Superonline Fiber İnternet Yeni Tarifesi

Bu konuyu okuyanlar

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Superonline' nın 15 Nisan 2010 tarihinden sonra geçerli olacak adil kullanım koşullarının altındaki gerçek açığa çıktı arkadaşlar. Limitsiz Fiber İnternet kullanan benim gibi kullanıcılar geçmiş olsun tekrar. Sadece Propaket te Kota uygulaması yokmuş ama fiatlar kotadan da beter.

Sdn Yönetiminden ayrıca bir ricamız olacak. bizim adımıza konuşmaları için aşağıdaki linkte Fiber İnterneti sorgulamıştınız. Şimdi tekrar Superonline Gidip sorguya çekermisiniz acaba neden böyle oldu diye. Teşekkürler
http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/73645-100-megabit-interneti-sorguya-cektik.html

jufg21.jpg

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bu aslında sınırsız kullananlara adil kullanım perdesi altında %102 zam.Bu sekilde de superonline'ın hiç bir cazibesi kalmıyor.10mbps sınırsız fiber ile 16mbps vdsl2 neredeyse aynı fiyat.

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bak şimdi iyiki daha geçememişim diyorum... kınıyorum s.online'ı!!!

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
%102 değil hocam neredeyse %300 zam. 50 ve 100 mbps için

Imotep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
100 mbit 600 TL mi olmuş. Çüşş Diyorum Artık.

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
''Karamanın koyunu sonradan çıkar oyunu'' bu hesaba gelmiş aynen superonline.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Araplar bile bu kadar acıtmamıştı...

tolgasal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Geçen ay 254 gb olan download'ı bu haberden sonra 15 nisana kadar kısmetse 500 gb yapacağım. Önümüzdeki 6 ay için film stoğu yapmak lazım. Ayrıca klasiklerleride 1080 HD indirmek şart oldu. Adil kullanım falan hikaye. Zam yapmanın örtülü hali. Gerçi 10 mbit sınırsız kullanıpta 20 gb ı geçmeyen arkadaşlarımda var. Kusura bakmasınlar artık.

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
one yaa 600 tl millet bu maaşla 1 ay geciniyo çoluk çocuk ohaa diyorum başkada bişy demiyorum

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
İnsanların kanını emiyorlar.Lanet olsun bunlara.

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
SDN de anasayfaya çıkacak bir haber olmasına rağmen, hala göremedim.Kampanyalarını falan zaman geçirmeden koyarlardı normalde.(Anasayfada göremedim, eğer gözümden kaçtıysa özür dilerim)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Kotalı tarifeler komik hakikaten ama ilk tablodaki fiyatlandırma doğruysa şayet, benim TTnet'de şu anda kullanmış olduğum 8mbps sınırsız fiyatına, yani 99 TL'ye 50mbps sınırsız satın alınabiliyor. Bu durumda sınırsız tarifeler hâlâ uygun görünüyor.

Düzenleme: Özür dilerim, tam olarak okumamıştım. İlk tablodaki 50mbps sınırsız yazanda ne şekilde bir kota uygulaması var acaba? Sınırsız yazıyor yahu.:blink:

fenerli47

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben indirme yapacagıma 200 tl'ye arşiv satın alırım be

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bu duruma sesini çıkarmayan SDN yönetimini de tebrik ediyorum.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Kotalı tarifeler komik hakikaten ama ilk tablodaki fiyatlandırma doğruysa şayet, benim TTnet'de şu anda kullanmış olduğum 8mbps sınırsız fiyatına, yani 99 TL'ye 50mbps sınırsız satın alınabiliyor. Bu durumda sınırsız tarifeler hâlâ uygun görünüyor.

Düzenleme: Özür dilerim, tam olarak okumamıştım. İlk tablodaki 50mbps sınırsız yazanda ne şekilde bir kota uygulaması var acaba? Sınırsız yazıyor yahu.:blink:

250 GB sınırı var. adil kullanım kotalarında hız , hız*5 'ten sonra 512'ye düşüyor.
yani 50 * 5 = 250 GB sonrasında hızınız 512 olur.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
heheh zamında geçek için çabalardım yok site yok bilmemne isterlerdi şimdi iyice saçmaladılar geçenlere geçmiş olsun. bu paketlerle abone toplayamazlar. ucuza satıp sonra yeniden değiştirirler paketleri

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bu arada iptal ettirmek isteyenler kesinlikle taahhüt tazminatı vermesinler.Anlaşmayı bozan taraf superonline olduğu için 15 nisana kadar yapılacak iptallerde tazminat alamayacaklar.15 nisandan sonra tazminat ödenecek ama.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mantıksız mantıksız şeyler yazıpta milletin kafasını karıştırmayın. 600tl diye birşey yok oda nerden çıktı! adil kullanım normal 8lik adsl tarifelerindede var diğer tüm tarifelerdede var(miktar değişir) aynı şey fiberde de var o kadar! 8mbite kadar adsl 59tl şuan(ttnet veya diğerleri hepsi aynı) 20mbit fiber süperonline 69tl! yani 10 lira daha fazla ödeyerek korkunç bir hız alıyorsunuz. adil kullanım miktarları ise aynı bu yani. bu arada ttnet adsl kullanıcılarına müjde. ttnet fiber altyapısı getirilmiş her binadaki adsl kullanıcıları ödediği aylık ücreti değişmeden, 20-24mbit fiber internete geçirilecekmiş. kendileri açıklamıştı ama modemi değiştirmeniz lazım. mesela 8mbite kadar limitsiz adsl kullanıyorum diyelim, ttnet fiber binamıza kadar çekildikten sonraki durumumuz şu: 20-24mbit hız ve limitsiz. aktivasyon, geçiş bilmem ne parasıda yok başka ekstra bir ücrette yok muşşş adil kullanım ise yine aynı. ttnet böyle açıkladı takipçisi olun.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
mantıksız mantıksız şeyler yazıpta milletin kafasını karıştırmayın. 600tl diye birşey yok oda nerden çıktı! adil kullanım normal 8lik adsl tarifelerindede var diğer tüm tarifelerdede var(miktar değişir) aynı şey fiberde de var o kadar! 8mbite kadar adsl 59tl şuan(ttnet veya diğerleri hepsi aynı) 20mbit fiber süperonline 69tl! yani 10 lira daha fazla ödeyerek korkunç bir hız alıyorsunuz. adil kullanım miktarları ise aynı bu yani. bu arada ttnet adsl kullanıcılarına müjde. ttnet fiber altyapısı getirilmiş her binadaki adsl kullanıcıları ödediği aylık ücreti değişmeden, 20-24mbit fiber internete geçirilecekmiş. kendileri açıklamıştı ama modemi değiştirmeniz lazım. mesela 8mbite kadar limitsiz adsl kullanıyorum diyelim, ttnet fiber binamıza kadar çekildikten sonraki durumumuz şu: 20-24mbit hız ve limitsiz. aktivasyon, geçiş bilmem ne parasıda yok başka ekstra bir ücrette yok muşşş adil kullanım ise yine aynı. ttnet böyle açıkladı takipçisi olun.

O ttnetin sana verdiği / vereceği fiber falan değil. Hızınızı 1-2 mb artırıp 6 ay sonra zammı çakacaklar.

Sandess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zam zam nereye kadar zam sonumuz hayırlı olur inş.