Bilgisayarda yapılan herşeyi ve girilen siteleri kayıt programı

Bu konuyu okuyanlar

theahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bana acil girilen internet sitelerindeki kullanıcı adlarını ve şifrelerini kaydeden,girilen siteleri gösteren bir program lazım...lütfen mozilla için şöyle explorer için böyle yap demeyin farklı tarayıcılar da var bilgisayarda...Niye istiyorsun diye soranlara da şöyle cevap vereyim; bir kuzenim var ve anladığım kadarıyla evde problem çıkarmaya başlamış.Dayımda bana ona çaktırmadan ne yaptığını öğrenmek istediğini kimlerle konuştuğunu bilmek istediğini söyledi...Çocuk orta sona gidiyor ve önünde kritik sınavlar var....Ona takip ettiğimizi hissettirerek moralini bozmak istemiyoruz o yüzden de bilgisyara program kurarak ne yaptığından haberdar olalım dedik...Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim....

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
İnterFiltre

Bu programı bir ara kulanmıştım girdigin siteler, dosyalar vs. gösteriyor.

Şifre işi zor o tür programlara güvenilmez 3, kişilerin eline geçebilir.

ateso8634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
illegal link vermek istemiyorum ama spector pro keylogger diye arat istedigini bulucaksin

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5
007 casus yaz google a. Programın performansı sonrasında ağzın açık kalacak. Bilgisayarında her saniye ne yapılmış haberin olur. Virüs programında gözükürse görmezden gelmesini sağla.. Programda virüs yok. Programın kendisi yaptığı işlemden ötürü zararlı yazılım olarak algılanıyo virüs programları tarafından...

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
ben de bir aralar sentry pc diye bir program kullanmıştım. ayarlarıyla biraz oynarsan, açtığı programlara, gezdiği sitelere, baktığı dosyalara, msn konuşmalarına, program veya msn şifrelerine kadar her şeyi görebiliyorsun :)

hatta buyur bak demosunu burdan indirebilirsin (çok saçma bir şekilde demosunu sadece 1 saat kullanabiliyormuşsun)

bu da programın sitesi: http://www.sentrypc.com/

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Goldeneye..
Kullandım biliyorum. Gezilen websitelerinden msndeki konuşmalara kadar herşey..

Kısaca kullanıcı ekranda ne görmüşse, klavyeden ne girmişse kayıt altında..

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Pc'yi salona koyun duvara baksın yani arkasını göremesin ama pc yer noktadan gözüksün..
Benim pc mutfaktan bile gözüküyo tam kapının orda aynalı fortmanto varda :D:D
11den sonra kalk hadi kalk diyin yeter :D
Babam öyle yapıyo :D

fanatikforumcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba ;

theahmet in sorusunun tersini ben sorayım ve eğer cevabı verebilen olursa çok müteşekkir olurum.

ben bilgisayarıma casus yazılım yüklendiğinden şüpheleniyorum ancak ne kadar aradıysamda dosyaları bulamadım göze ters gelen bi klasör vs.

acaba bilgisayarıma casus yazılım yüklenip yüklenmediğini nasıl kontrol edebilirim.

casus yazılımdan kasdettiğim tojen vs. değil, bilgisayarda yaptığım, yazdığım, internette gezip gördüğüm herşeyi bi yere raporlarayan ( ki bu yer şirketin bilgi işlem merkezi olabilir )

bir program bilgisayarıma kurulmuş mu dur acaba diye merak içindeyim ve önlem almak istiyorum.

teşekkürle ryeniden

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar Merhaba ;

theahmet in sorusunun tersini ben sorayım ve eğer cevabı verebilen olursa çok müteşekkir olurum.

ben bilgisayarıma casus yazılım yüklendiğinden şüpheleniyorum ancak ne kadar aradıysamda dosyaları bulamadım göze ters gelen bi klasör vs.

acaba bilgisayarıma casus yazılım yüklenip yüklenmediğini nasıl kontrol edebilirim.

casus yazılımdan kasdettiğim tojen vs. değil, bilgisayarda yaptığım, yazdığım, internette gezip gördüğüm herşeyi bi yere raporlarayan ( ki bu yer şirketin bilgi işlem merkezi olabilir )

bir program bilgisayarıma kurulmuş mu dur acaba diye merak içindeyim ve önlem almak istiyorum.

teşekkürle ryeniden

Emsisoft Anti-Malware ve Advanced System Care ile bulamayacağınız zararlı yok gibidir... Bunları kullandıktan sonra dahi içiniz rahat etmiyorsa son bomba olarak yanına bi ComboFix yapıştırırsınız olur biter... Yalnız ComboFix' i diğer programlardan ayıran yanı crackli ne program varsa alayını siler süpürür bilginiz olsun...

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Emsisoft yasal lisans bulunmakta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eşimin beni aldattığını düşünüyorum bilgisayarıma öyle bir program indirmeliyimki nereye girmiş kiminle konuşmuş hangi sitelere takılıyor bilmem gerek lütfen yalvarırım yardım edin bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefondaki video yu ara kablo ile bilgisayardan izlesen o video çıkarmı tekrardan yada bulunabilirmi kaydetme filan hiç bişey yok. tesekkur ederim

frhtckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarda ne olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız HKLogger'i indirin 7 günlük deneme süresi var. ekran görüntüsünü istediğiniz saniye aralığıyla kaydediyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nereye girdiğini değilde sürekli bilgisayarın gürüntüsünü kopyalıyan ben girdiğimde video olarak bakabileceğim bir program arıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah yardım cın olsun kardeş benimkiyde öğleydi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
family cyber alert indir. ekran görüntüleri,şifreleri, klavye ye her dokunusunu hepsini kaydeder gizli çalışır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki kullanıcı şifreleri kaydeden bir proğram var mı bilgisayar şifresi gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne alaka konuşuyosan pc yapmayın lüfen azıcık düzgün yazın konuyla ilgili farkın var.18 yaşındayım böyl ilk def duyurum yani:laugh: