Internet Explorer 8 Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Microsoft'tan yapılan açıklamalara göre Internet Explorer'ın yeni sürümünün ismi tahmin edileceği üzere Internet Explorer 8 olacak.

Microsoft'un Internet Explorer 8. sürümü hakkında çok fazla açıklama yapmaması ilgi çekiyor. Kullanıcıları kısmen de olsa hayal kırıklığına uğratan bu durum, bir sonra ki sürümde ne gibi değişiklikleri bilmemelerinden dolayı ortaya çıkıyor. Önümüzdeki sene içerisinde Mart ayında yapılacak MIX'08 toplantısında yeni sürümün detaylarının açıklanacağı da belirtildi.

Mozilla Firefox'a göre güncellemeler ve geliştirmeler konusunda oldukça geride kalan Microsoft'un Internet Explorer web tarayıcı yazılımı, bu sessizliğin ardından oldukça sağlam bir çıkış yapacağı düşünülüyor.

Yazan: Güren Gürsel
SDN - http://shiftdelete.net

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
İnşallah güzel olur firefox'tan eksik özelliklerini katmaları onu kullanmam için yeterli...

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bir ton reklam çıkıyor ie de. opera veya firefox gibi reklamları göstermese hiç fena olmaz. ayrıca çok sekme açınca arada sapıtıyor(sorun çıkarıyor). bunları düzeltsinler.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ramin ve işlemcin düşükse çok sekme açınca sapıtması normal çünkü her yeni sekme ram ve cpuya yüklenir..Reklam konusunda ise bütün tarayıcılar sitelerdeki reklamları gösterir eğer engelleemk istersen iedede reklamları engelliyosun..

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Baya geri kaldım ben 7'yi sevemedim kullanmıyorum bakalım 8 nasıl olacak.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
7 aslında burdada verilen ie plus programıyla güzel

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
blogger dedi ki:
Ramin ve işlemcin düşükse çok sekme açınca sapıtması normal çünkü her yeni sekme ram ve cpuya yüklenir..Reklam konusunda ise bütün tarayıcılar sitelerdeki reklamları gösterir eğer engelleemk istersen iedede reklamları engelliyosun..

sen kafayı ram ve işlemci ile bozmuşsun. opera soruma da aynısını yazdın be aslanım...

o kadarını dedem de biliyor.. işin kötü yanı ram'in ve işlemcin baba gibi olsa da aynı anda aç 20 sekme görelim durumu... int. explorer çalışmayı durduruyor. yapacak bir şey yok. xp'de de oluyor vistada da. ram 512 de olsa 2gb da olsa aynı..

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
Talha Ertunç dedi ki:
Javascript hatası veriyor :(
ie demi?
İEden javascript hatası hiç almadım sorun senden kaynaklanıyor muhtemelen.

otantic76 dedi ki:
blogger dedi ki:

sen kafayı ram ve işlemci ile bozmuşsun. opera soruma da aynısını yazdın be aslanım...

o kadarını dedem de biliyor.. işin kötü yanı ram'in ve işlemcin baba gibi olsa da aynı anda aç 20 sekme görelim durumu... int. explorer çalışmayı durduruyor. yapacak bir şey yok. xp'de de oluyor vistada da. ram 512 de olsa 2gb da olsa aynı..
512 ram ile vista kullanıyorum dediğin sorunlar yok.Xpdeki ie7 ile vistadaki ie7 aynı değil onları karıştırma..Deden biliyosa çok iyi teknoloji gelişmiş demekki ;)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bdco dedi ki:
7 aslında burdada verilen ie plus programıyla güzel

Bende IE7'yi ie7pro ile kullanıyorum gerçekten lokum gibi oluyor :)

@otantic76 ben 512mb ramlede kullandım,2 gb ram ilede kullandım IE7 çok sorunsuz çalışıyor.O zaman sorun sizde.

esesli_bahti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence en güzel opera (tık tık işin cok kolay oluyo)

umarım operadaki bu özellik explorer8 de de olur..

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Internet Explorer 7 çok güzel daha hızlı. Internet Explorer 8 daha hızlı ve güzel olmasını istiyorum. Opera veya Firefox çok güzel ve hızlı değil. :) :D :}

everekli38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben suan kullanıyorum ama ie7 sevmediğim çok yanı varr