Kart okuyucu sorunu(yardım)

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Uzun zamadır kullanmadığım kart okuyucu içerdeki kartı görüyor ama kartı tıklayıp acmaya çalışınca resimdeki hatayı veriyor nedeni konusunda hiç bir fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

7459.jpg

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Resim yok!!
Eğer görüyorsa bilgisayarla ilgili sorun yok demektir.
Ama açmıyorsa bu kartla ilgilidir.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Resim yok!!
Eğer görüyorsa bilgisayarla ilgili sorun yok demektir.
Ama açmıyorsa bu kartla ilgilidir.

resim bende görünüyor ama genede yenileyeyim

kartı görüyor ama acmıyor kart fotograf makinasında gayet normal çalışıyor

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
İlginç bir sorun,ben çok karşılaştım da bu şekilde hiç olmadı.
Galiba orda bilgisayar görüyor gibi olsa da görmüyor.
Bir şeyin bağlantığı uyarısı gibi.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
anlamadımki sorun neresinde.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Başka kart okuyucu ile denemeni tavsiye ederim. Bende de benzeri bir durum olmuştu.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hafıza kartım telefonda çalışyor fakat kart okuyucuya takınca pc görmüyor kart okuyucuma baska kart takınca onu görüyor sorunu nasıl halledebilirm yardım !!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya kart telefonda çalışıyor fakat pcde calısmıyor sorunu neler olabilir ?
ışıgıda yanıyor ve arkadaşımızında dediği gibi 2 hafıza kartımda bozuk olamaz yaa ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fotograf makinesi bilgisayara baglıyorum ışıkları yanıyor ama bilgisayarda resimler görükmüyor . kart okuyucuda denedim ordada gözükmedi . napmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 hafıza kartım 2 tane kart okuyucum var hafıza kartımın birini 2 kart okuyucum görüyor. digerini 2 kart okuyucumda görmüyor. ama!!!!!!! bilgisayarıma okutamadıgım kart okuyucu telefonumda çalışıyorr. kesinlikle yazılımsal birşey. bulamadım fikri olan varmı başka. diger aynı sorunu yasıyan arklar için söylüyorum sorun kart okuyucuda veya hafıza kartında deyil. hafıza kartı görünüyor bilgisayarımda ama girmeye çalıştıgımda bir disk yerleştirin hatası alıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilgisayarıma yeni format atmıştım ama flashı ,hafıza kartını okumuyor ne yapmam gerekiyo :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu tamamen yazılımsal bir olay aynı şey bendede var ve çözemedim hala bence diske ulaşabilmek için microsoftun resmi sitesinden gerekli plug-in lerini indirmemiz lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafıza Kartı Ne Telefonda Nede Bilgisayarda Okumuyor, Bunun Sorunu Nedir Söyleyebilirmisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamünaleyküm benim win 7 fotoğraf makinesinin ve micro sd adapterdir ikisinide takıyom ne okuyo nede ışık yanıyor sebebi nedir acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi bilgisayar hafıza kartını okuyor cıkarılabilir diske girdigimde dosya bulunamadı diyor nasıl cözerim cabuk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi Belki Program Falan Lazımdır İyice Araştırmak Lazım Bendede Aynı Sorun Var Arkadaşımdan Aldım Müzik Atacaktım Pc Den Hafıze Kartına,!
MicroSD'yi Büyük Pc ye Takılan Hafıza Kartı OkUYUCUSU Var, Ama Hala Çalışmıyor. Sorun Pc De Yada Drıverlerde Olabilrimi? Çözümü İnşallah Buluruz...

melis72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de ayni sorun var bir sürü karti cöpe attim bu yüzden icindeki tüm dosyalar da cöpe gitti.Hafiza karti bozuldu sandim.CÖZÜM BULDUNUZ MU????