Sizce ne yapsam ?

Bu konuyu okuyanlar

novalgine_plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar

shiftdeleteyi uzun zamandır uzaktan takip ediyorum bi konu hakkında bilginizi almak için üye oldum.

ilk olarak 2007 de full oyun indirme sitesi açtım smf forum üzerine, siteyle biraz uğraştım google baya bi sevmişti günlük tekilim 10 k ya yakındı. Ama acemilik dönemleri olduğundan siteye sahip çıkamadım. 2008 de aynı isimde net olarak açtım tam tutturcaz felan derken askeriyenin sınavlarını kazandım onada ara verdim. askeriyede bir sakatlık geçirdim ayrıldım şuan iş ararken boş durmamak için tekrar açtım net olarak baştan sona sitenin heryeriyle oynadım içeriği biraz güncelledim 1 aydan fazladır açık, içine askeriyeye girmeden önce database biraz şişkin dursun diye bot la kopya içerik bastım tahminimce bu yaptığım domaini baya bi gözden düşürdü google için. son haliyele 1 aydır bekliyorum işte bi kıpırdanma yoktu aşırı ağır indexleme var gece kopya içeriği kople kaldırdım oturup baştan bir seo yaptım, bütün backlinkleri kaldırdım az önce baktım artış gördüm, ben filtreye takıldığımı düşünüyorum, o yüzden kapatmayı düşünüyorum ama arkadaşlarım siteye emek verildiği belli biraz daha uğraş felan diyolar. sizin fikrinizi almak istedim. sitem full oyun illegal olabilir ama bu ülkede böle bir sektör var sonuçta. bir orjinal oyuna 100 lira verecek güçte bir ülke olmadığımız gerçek.

yorum yapacak tüm arkadaşlar şimdiden teşekkürler

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Oyun yapımcılarının oyunlara Türkçe dil seçeneği eklememelerinin en büyük sebebi korsan. Ben bu tür sitelere karşıyım. Bence kapat.

novalgine_plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeterince illegal oyun siteleri var. Siteni tercih edende etmeyende olabilir. Biraz konuyu reklam amaçlı gördüm.

Yok hocam gerekirse linki kaldırıyım bana zaten google ziyaretcisi lazım bu şekil bir reklam bana ne kazandırabilir. Ulaşmaya çalıştığım kullanıcı kitlesi belli yani. Benim anlatmak istediğim google durumumla ilgili uğraşsam mı başka domaine mi geçsem bunun hakkında görüşlerinizi almaktı.

minstally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte yeterince illegal oyun sitesi var ama kimse fulloyun gibi düzgün yapmıyor ki. Sen devam et ama tasarım ve kodlama herşeyden önce olduğunu söliğim.

novalgine_plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte yeterince illegal oyun sitesi var ama kimse fulloyun gibi düzgün yapmıyor ki. Sen devam et ama tasarım ve kodlama herşeyden önce olduğunu söliğim.

fulloyun bence domainden kazanıyor ve google a kendini baya sevdirmiş bu başarıları çok iyi ama footerdaki kayan oyun resimleri sayfaları çok kastırıyor ve sunumlarda ki haddinden fazla FO logosu rahatsız edici geliyor bana. Şuan için güncellik ve hit konusunda en iyi full oyun sitesi galiba.

fobyram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de bu sitelere karşıyım.
bence kapat

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mesela ben tercihimi her zaman torrentten yana kullanıyorum.bir çok insanda torrenti tercih ediyor.eskiden tuttu diyosun ama şu zamanda pek tutacagını sanmıyorum.

novalgine_plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesela ben tercihimi her zaman torrentten yana kullanıyorum.bir çok insanda torrenti tercih ediyor.eskiden tuttu diyosun ama şu zamanda pek tutacagını sanmıyorum.

Türkiye de gelişmiş torrent sitesi zaten yok bağlantı hızlarımız belli. Zamunda Torrentleech vs. sitelere yöneliyoruz orda da davetiye bulmak bi dert hadi davetiye bulduk upload hızımız belli sitede tutanmak için belli bir ratio lazım bu ratioyu tutturmak bi dert doğal olarak fake upload yapılıor sistemin bunu anlaması banlanman kaçınılmaz oluyor. Bu tür sitelerde hile hurda Türkiye den çok sayıda yapıldığı için adamlar neredeyse Türkiye ip li kullanıcıları hiç istemiyor. Hadi herşeyin 4 4lük gittiğini farzedelim ki benim için bu oyun sevenlerin %5 ini bile kapsamaz torrent için, oyunu indirdin bi sorunla karşılaştın türkçe destediği nerden alıcaksın sonuçta bu oyunlar belli bir crack grupları tarafından piyasaya çıkartılıyor. Bir oyun çıktığı zaman arkasına birden fazla crack patch çıkartılıyor tamamiyle legal bir oyun sitesine girip bunların muhabbetini zaten yaptırmazlar...

Ben bir site açtım tutarmı tutmaz mı diye sormuyorum zaten benim sitemin google la sorunu var ne yapsam diyorum.