Internet Explorer 8

Bu konuyu okuyanlar

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Microsoft bir sonraki nesil web tarayıcısının ismini IE 8 yapmaya karar verdi.

Microsoft'un bir sonraki web tarayıcısının ismi "Internet Explorer 8" (IE 8) olacak. Haberi IE takımının şefi Dean Hachamovitch IEBlog da paylaştı.

Şef ayrıca alternatif isim önerilerinden de bahsetti: mesela IE7+1, IE VIII, IE Eight!, iIE, IE for Web 2.0 (Service Pack 2) veya IE Desktop Online Web Browser Live Professional Ultimate Edition for the Internet.

CHIP Online'ın Yorumu:
Tebrikler: IE 7'nin çıkışından tam on dört ay sonra Microsoft, web-tarayıcısına bir isim vermeyi başardı. Hachamovitch okurların detaylarla ilgilendiğini bildiği halde ayrıntılar tamamen muallakta kalıyor. Yeni IE'nin web standartlar ile daha çalışıp çalışmayacağı gibi sorular şimdilik bekleyecek. Yine de şef, çalışkan bir şekilde ilerlediklerini yazısının sonunda şu sözlerle belirtiyor: "don't mistake silence for inaction." (sessiz kaldığımız hareketsiz olduğumuz anlamına gelmez.)

Halil Mollaoğlu
CHIP Online

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Adının Internet Explorer 8 olmasını iyi düşünmüşler çok ilginç bir isim :D

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"IE Desktop Online Web Browser Live Professional Ultimate Edition for the Internet" Bunu kim düşünmüş acaba çok merak ettim. Sanki isim değilde İEnin Öz geçmişi :D

cok_zormus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BoSS dedi ki:
"IE Desktop Online Web Browser Live Professional Ultimate Edition for the Internet" Bunu kim düşünmüş acaba çok merak ettim. Sanki isim değilde İEnin Öz geçmişi :D
:D :D

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
BoSS dedi ki:
heuheuhe :D