Kurtlar Vadisi'nde cenaze var!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
abdulhey_cenaze.jpg

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 81. Bölümü'nün son sahnesi nefes kesti. Çünkü Abdülhey'in ölümüyle ile sonuçlandı. Bir sonraki bölümün en ilginç sahnesi ise yine Abdülhey'le ilgili olacak. Çünkü Vadi'de bu kez cenaze var. Polat ve adamları Abdülhey'in cenazesinde intikam yemini edecek. Ancak Abdülhey gerçekten mi öldü yoksa, İskender Büyük'ü yanıltmak için mi öldü süsü verildi. Gelecek bölüm bu düğüm çözülecek. Ancak uzun yıllardır birçok kahramanını kara toprağa kurban veren Kurtlar Vadisi bir kez daha cenaze ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

KAYNAK

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Ölmedi bence :).

Çakır ölünce ne üzülmüştüm ya bak şimdi onu hatırladım :D

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Polat da ölsün, dizi bitsin. Eski tadı kalmadı. Aşk-ı Memnu bile daha çok reyting alıyor.

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ya hakkatten ha. dizi bitsin artık. Hükümet yalakları.. ama insan izlemedende edemiyor..

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Uçankuş bir magazin sitesi doğal olarak sallamış. Abdülhey'in ölmeyeceği bariz belli.

Önce Memati güvenliği nasıl sağlayacakları hakkında yakındı durdu. Sonra Yakışıklı Polat'ı niye dinleyemiyoruz diye sinirlendi. O arada Polat'ta yeni doktorla bir şeyler konuştu ve ne konuştuklarını bize göstermediler. Abdülhey'i yaşatmak için onca şeyi yaptıktan sonra Polat kalktı dedi ki bir daha kalbi durarsa doktorlar müdahale etmeyecek. En sonda doktor Abdülhey'e iğne yaptı. Hatta doktor odadan çıktıktan sonra kamera şırıngayı gösterdi. Belli ki Polat Abdülhey'i düşmanlarından korumak için plan yaptı. Öldü gibi gösterdi herkese. Heralde o iğnede kalp atışlarını yavaşlatan bir ilaçtı.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Adamlar niye sallasın? Öldü süsü veriliyorsa herkes tamam adam öldü diye çekip gidecek halleri yok ya. Mutlaka bir cenaze töreni yapılacak.

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Onu düşünemedim bak :D

**osk@r78**

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ölmedi bence arkadaşlar bu sadece diğerlerini aldatmak için yapılmış bi plan.Daha önce hatırlarsanız polata da böle bi iğne vurup gömmüşlerdi.aynı şekil olacak tahminim.

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
ölmez abicim. bu kadar gelmiş bi karaktere böyle basit bi ölüm yakışmaz... böyle caf caf lı olması lazım...

alp061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanılıyorsunuz CENAZ FİLAN YOK.! Doktor kız ihtiyarların elemanı, polat ona bana gerçekleri söyle derken odada kimse yoktu, üstelik kızın abdülhey hakkında söylediği gerçek durumu kimse duymadı. Son anda Abdülheyin kalbi durunca kızın tepkisi yapmacıktı ve orda bir şırınga vardı yani kız Abdülheyi kısa bir süre için uyuttu.
Şimdi o hastaneden canlı çıkabilmelerinin tek yolu Abdülheyin öldüğüne herkesi inandırmaktı aksi takdirde polat ve memati de şldürülebilirdi.
Geçekleri anlatırken kız polata bunları anlattı.
Ayrıca:
1-Memati kızın omuzuna geçiriyo kızda sarsılma bile yok ben annemin omuzuna elimi atsam on gün omuzum kırıldı diye sızlanır.
2-Sürekli ameliyata giren kız ben yapapam diyor üstelik polatın adamına bizim kız hemen atlıyo ben yaparım hocam, çünkü oraya Abdülheyi kurtarmak için gönderilmişti.
Daha da varda neyse inşallah cenaze olur da biter dizi lanet bi hastalık izlemedende duramıyorum ama tadı tuzu yok. bir hastanede bir bölüm geçirilirmi böyle hareketli birdizide.

fobyram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ölmemiştir ya koskoca abdülhey :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Abdül ölmedi, ölemez. Polat iyi numara yaptı, yaptırdı.

Polat da ölsün, dizi bitsin. Eski tadı kalmadı. Aşk-ı Memnu bile daha çok reyting alıyor.

Aşk-ı Memnu... Bu diziye reyting kazandıranlar utansın. Türk dizileri arasında gençlere en kötü örnek bu dizi. O kadar şikayet almasına rağmen bir türlü yayından kalkmadı gitti. İnsanların çocuğunu yatırıp bu diziyi seyretmesi lazım. :thumbdown:

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Ölmedi kalbimizde yaşıyor :D

23Numara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ölsün de dizi bi kan değiştirsin ne kadar banallaştı

oslun

Müdavim