Orjinal Windows 7 Keyfi :)

Bu konuyu okuyanlar

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Merhaba arkadaşlar Eski Windows 7'im korsandı. Krazky kardeşim sayesinde Windows Pro VL'yi indirdim ve telefonla etkinleştirmeyi detaylı olarak anlattı biraz önce telefonla etkinleştirmeyi bitirdim:clap:, ve artık bende orjinal Windows 7 kullanıyorum:clap::clap::clap:

Not:İsteyenler özelden mesaj atabilirler.(Linkler ve etkinleştirme işlemi için)

Önemli Uyarı: Alıntıdır.(Krazky Adlı Üyeden)

.:Siz programlarınızı ve işletim sistemlerinizi korsan mı kullanıyorsunuz? Orjinalmi?.:

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
arkadaş sen orjinal kullanmıyorsun. Bi nevi crackliyorsun sistemini. Bandrolün var mı?
BSA gelse kapına os unun orjinal olduğunu nasıl ispat edeceksin? Var mı elinde faturan veya bi belgen. Yapılan şey korsanlıkta yeni dönem. Ama durun bu işinde yakında B.ku çıkacak. Micro bununda önüne geçecektir. Şimdilik sefasını sürün...

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
crackliden ne farkı var şimdi :D
güncelleştirmeleri parça parça indiriyo her güncellemeden sonra yeniden başlatıyo

crackliler güncellemeyi kapatıyo sp1 i indiriyo 1 kere yeniden başlatıyo sorun çözülüyo :D

başka bi fark varsa söyle bizde geçelim :p

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
arkadaş sen orjinal kullanmıyorsun. Bi nevi crackliyorsun sistemini. Bandrolün var mı?
BSA gelse kapına os unun orjinal olduğunu nasıl ispat edeceksin? Var mı elinde faturan veya bi belgen. Yapılan şey korsanlıkta yeni dönem. Ama durun bu işinde yakında B.ku çıkacak. Micro bununda önüne geçecektir. Şimdilik sefasını sürün...

Arkadaşım indirdiğim sürüm MSDN'den orjinaldir, ve şu anda kuduğum ve kullandığım yani indirdiğim sürümü windows'u arayarak kendim orjinalleştirdim.Hiç bir crack yoktur.Dikkat edersen indirdim diyorum satın almadım.MSDN'den indirdim anladın mı?:thumbup:

---------- saat 16:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:45 eklenmişti ----------

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-**

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Hayirli olsun, güle güle kullan. Ben de kullanmak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum, özelden yardimci olabilir misin.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
özelden yardımcı oldum kardeşim hemen anlatılanları yap al sana orjinal windows 7 :)

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hala bekliyorum bi hareketlilik yok benim Win 7 de :D

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
güncelleştirmeleri parça parça indiriyo her güncellemeden sonra yeniden başlatıyo

crackliler güncellemeyi kapatıyo sp1 i indiriyo 1 kere yeniden başlatıyo sorun çözülüyo :D

başka bi fark varsa söyle bizde geçelim :p

Yanlış biliyorsun. Crack lilerde orijinal gibi güncelleme yapıyor.

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşım indirdiğim sürüm MSDN'den orjinaldir, ve şu anda kuduğum ve kullandığım yani indirdiğim sürümü windows'u arayarak kendim orjinalleştirdim.Hiç bir crack yoktur.Dikkat edersen indirdim diyorum satın almadım.MSDN'den indirdim anladın mı?:thumbup:

---------- saat 16:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:45 eklenmişti ----------

sanane benim sefamdan git söyle microsofta selamımada söle bir gün oturmaya giderim microsofta çay kahvede içeriz.Sende her bi b.ka karışma.

Yazdıklarımı dikkatli okumuyosun gözlerinde bir problem var sanırım git bi doktora sen. Crack yapmışsın demedim. Bİ NEVİ CRACK DEDİM. Anladın mı şimdi. Anlamadıysan o senin problemin.

Öyle çay falan artistlik yapması güzel dimi. Böyle sözde erkeklik yapanları çok gördük biz. Sevsinler seni...
Ayrıca terbiyesizliğin lüzumu yok... Yürü git yoluna marifetmiş gibi anlatıyor birde yediği naneyi!!!

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Tartışmak istemiyorum senin yüzünden konu kilitlenecek.

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tartışmak istemiyorum senin yüzünden konu kilitlenecek.

konu kilitlenmekle kalmayacak ettiğin hakaretler yüzünden sende forumdan atılacaksın

burası babanın çiftliği yada dingonun ahırı değil..

daha dünkü veletler heryeri sardı

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Cahilliğime verin, bu Pro VL denilen olay nedir? Bizim (Linux kullanıcıları) öyle sorunlarımız olmadığından pek takip edemiyorum da. :)

a.cankaya1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizimkide orjinal cd'den yüklenme korsan bi windows 7
:) ne fark eder ki micrsoft geçmişten bugüne kadar hep korsan yüklemelere izin verdi bundan sonra da vereceğinden eminim.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
bizimkide orjinal cd'den yüklenme korsan bi windows 7
:) ne fark eder ki micrsoft geçmişten bugüne kadar hep korsan yüklemelere izin verdi bundan sonra da vereceğinden eminim.

Farketmez ancak güncellemeleri ve windows 7 yi güvenli bir şekilde kullanıyorsun korsanla orjinal arasında hiç bir fark yok.

---------- saat 17:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:29 eklenmişti ----------

Bende bazı programları korsan kullanıyorum :D

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cahilliğime verin, bu Pro VL denilen olay nedir? Bizim (Linux kullanıcıları) öyle sorunlarımız olmadığından pek takip edemiyorum da. :)

hay allahim daha önceki mesajlarindan da dikkatimi çekti yine ayni şeyi yapmişssin tmm anladık Linux kullaniyorsun aferim sana alkıış brawoo :) her mesajında bunu ille belli edecek kelimeler kullanmak cok tuhaf artık ne denir görmediklik mi cahillik mi :) cocukluk mu yinede kusura bakma belkide ben yanlış anladım :lol:

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17

MSDN Kullanıcılarına dağıtılan VL(Vocuem License) aktivasyon istemeyen sürüm.Tlefonla etkinleştrmede bu orjinalleştirme seçeneklerinden biri :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
hay allahim daha önceki mesajlarindan da dikkatimi çekti yine ayni şeyi yapmişssin tmm anladık Linux kullaniyorsun aferim sana alkıış brawoo :) her mesajında bunu ille belli edecek kelimeler kullanmak cok tuhaf artık ne denir görmediklik mi cahillik mi :) cocukluk mu yinede kusura bakma belkide ben yanlış anladım :lol:

Aynı şeyi yapıyorum çünkü korsana resmen karşıyım ve böyle bir konu gördüğümde de çıldırıyorum. :)

Özgür yazılımı her yerde özgürce savunabilme hakkına sahibim. Seni ilgilendirmez. Sınırlarını bil. :)

Sorumu cevap verecek biri için tekrarlıyorum: Pro VL sürümü tam olarak nedir? Nasıl işler? Anladık bir nevi korsanmış ama nasıl?

Düzenleme: Soruma cevap aldım, teşekkürler.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Ayrıca korsan değildir :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Para ödemeden etkinleştirme yapıyorsan, para ödeyenler enayi mi oluyor o zaman bu durumda? :)

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Peki senin dediğin olsun :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
korsan kullanılan windowsla orjinal kullanılan windows arasındaki en büyük fark korsan kullanılan kullanıcı sözleşmesinin dışında kalmasıdır. sözleşme dışında kalan sistemlere istedikleri gibi mudahale edebilirler yasal olarakta bir engel kalmıyor..

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Adamlar o kadar uğraştaştan sonra satışa çıkarsın ve sende illegal yollar bulup o kadar emeği 2 dk da bertaraf et.

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aynı şeyi yapıyorum çünkü korsana resmen karşıyım ve böyle bir konu gördüğümde de çıldırıyorum. :)

Özgür yazılımı her yerde özgürce savunabilme hakkına sahibim. Seni ilgilendirmez. Sınırlarını bil. :)

Sorumu cevap verecek biri için tekrarlıyorum: Pro VL sürümü tam olarak nedir? Nasıl işler? Anladık bir nevi korsanmış ama nasıl?

Düzenleme: Soruma cevap aldım, teşekkürler.

korsana karşı olmana bişey demedim zaten senin düşüncen, istediğin konuyuda savunabilirsin, sadece dikkatimi çeken alakasız bi konuda bile linux kullaniyorum işte özgür yazılım falandir filandir gibi şeyler yazman :) bu arada sınırlarımıda gayet iyi bilirim merak etme dediğim gibi belkide ben yanlış anladim :) boyle ufak cocuklar olurya bişeyi gostermek istediklerinde gozune sokarlar onu aynen o şeyi hissettim senin mesajlarindan saygılar :lol:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
korsana karşı olmana bişey demedim zaten senin düşüncen, istediğin konuyuda savunabilirsin, sadece dikkatimi çeken alakasız bi konuda bile linux kullaniyorum işte özgür yazılım falandir filandir gibi şeyler yazman :) bu arada sınırlarımıda gayet iyi bilirim merak etme dediğim gibi belkide ben yanlış anladim :) boyle ufak cocuklar olurya bişeyi gostermek istediklerinde gozune sokarlar onu aynen o şeyi hissettim senin mesajlarindan saygılar :lol:

Amaç zaten insanlara Linux'u ve özgürlüğü öğretmek. Her konuda, özellikle böyle bir konuda ben de kinayeli bir şekilde söylüyorum işte. :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Görmemişin bir windows u olmuş ne diyelim çok büyük marifet tebrikler :D

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
O benden öğrendi sizde ondan yardımsever bir arkadaş :D

Not= Bunları yapmayı bilmeyen cahil insanlar hep aynı tepkiyi verir.Militarist,Jea gibi...

---------- saat 18:51 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:48 eklenmişti ----------

MSDN Kullanıcılarına dağıtılan VL(Vocuem License) aktivasyon istemeyen sürüm.Tlefonla etkinleştrmede bu orjinalleştirme seçeneklerinden biri :)
Aktivasyon istmeyen sürüm değildir.Sadece aktivasyon için internete bağlanmaya gerek duymaz. Ve bir key ile sınırsız aktivasyon işlemi yapılabilir.Öğrenmiş ol diye söylüyorum.

Not=XP VLK deneyimlerinizi ,Windows 7 den ayırın...