Tivibu sorunu

Bu konuyu okuyanlar

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
siteye üye oldum. daha sonra kullanıcı adımı ve şifremi aldım. daha sonra uygulamayı indirdim. uygulamayı açıp kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum. ancak "servise ulaşılamıyor. lütfen bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyiniz" diye hata veriyor. sabahtan beri ulaşamadım. eksik yaptığım bişeyler mi var acaba?

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kardeş. dns ..proxy .. vs vs otomatiğe çeksene ..
değiştirdiysen onun için yapıyor olabilir.

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
firewall da tivibu ya izin ver.. listesine ekle ..
silverlight guncelle . 3 var en son .

su an aklıma gelenler bunlar kardeş.

carlone81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam ben de tivibu ya üye oldum.fakat programı indirirken silverlight başarıyla yuklenemedi devam etmek istiyor msunuz diyor.evet diyorum program masaüstüne iniyor ama çalışmıyor.. sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir

alkanally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba,bende de aynı problem var,silverlight indiremiyorum doğal olaraak da program çalışmıyor.parlak bir fikri olan var mı...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Web'den bağlanmayı denediniz mi ? Aynı mı ?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar şöyle bişey olabilirmi... Benimkisi sadece tahmin eğer işletim sistemleriniz orijinal değilse silverlight bu yüzden düzgün çalışmıyor veya yüklenmiyor olabilirmi?... Ben hep orijinal sistem kullandığım için bilemiyorum...Sadece tahmin ettim.. Tabii birde bu sorunları yaşayan arkadaşlar ttnet kullanıcısı değilmi??.. TTnet kullanıcısı olma şartı varda...

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Problem " Live ile ilgili " yüklü programlardan kaynaklı olabilir onda da silverlight sürümü mevcut onun için kaldırmanız gerekiyor.çakışma olabilir.kaldırdıktan sonra tekrar deneyin kurmayı.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
silverlight 3 yükleyin bide

suspicious_mind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güvenlik ayarlarıyla ilgili sıkıntıda olabilir sadece programlara takılmayın

sin2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hafta sonu yığılma yaşandı belirli bir kullanıcıdan sonra servisleri kapatıldı
saat 19:00-22:00 arası bu tarz sorunlar olabilir
nede olsa TTnet alıştık artık sağlam alt yapı kurmadan bakır kablolar üzerine birde tv çıkardılar, deliricem online oyunlarda lag artışı hit oldu

Rapx

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ben de aynı sorun var, sistemim xp pro sp 3 orjinal, bende film izlemek istedğim zaman aynı sorunu alıyorum. Ama tv izlerken bi sorun olmuyor

telefoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben tivibu ya uye oldum ve tivibu yu actıgımda atlatarak ilerliyor yani hızli geciyor konusmaları felan yarım veriyor sonrada cızırdamaya baslıyor ttnet e basvurmama ragmen hala bu sorunu yasıorum adsl hizi 8 megabit ne yapabilirim yardim lutfen

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar ben tivibu ya uye oldum ve tivibu yu actıgımda atlatarak ilerliyor yani hızli geciyor konusmaları felan yarım veriyor sonrada cızırdamaya baslıyor ttnet e basvurmama ragmen hala bu sorunu yasıorum adsl hizi 8 megabit ne yapabilirim yardim lutfen
TTNet'in ışıkhızında interneti böyle birşey işte, mum ışığı hızı...
Adamlar boşuna mı "8 Mbit'e kadar" diyor. Size 8 mbit hız veriyoruz demiyorlar ki, 8 mbit'e kadar diyor. Bu, o an bağlantının rezalet olma durumuna göre 8 mbit'e kadar hız veririz demek oluyor :D
Tivibu'ya sırf Kenan Sofuoğlu'nun WSS yarışlarını izlemek için üye olmuştum, Moto2'e geçince gerek kalmadı. İyi ki hatırlattın gidip iptal ettireyim :)

telefoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben tivibu ya uye oldum ve tivibu yu actıgımda görüntü atlatarak ilerliyor yani hızli geciyor konusmaları felan yarım veriyor sonrada cızırdamaya baslıyor ttnet e basvurmama ragmen hala bu sorunu yasıorum.

misken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba uygulama kullandığınız işletim sistemine uygun olmayabilir mi? Uyumluluk modunda çalıştırmayı denediniz mi ?

Ya da web üzerinden farklı tarayıcılarla (ie,firefox,chrome,opera,maxthon vs.) çalıştırmayı denediniz mi ?

telefoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki arkadaşım bu sorunu webten bağlanıncada yaşıyormusun???...

Mesela şimdi dene sonucu buraya yaz...
http://www.tivibu.com.tr/webclient

arkadaşım hem masaüstünden bağlandımmı aynı sorunu veriyor hem de internet tarayıcısından tmm

---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

uyguluk modunasıl oluyor , ve bütün wep tarayıcılarını dnedim hepsinde aynı sorun.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Peki bide şöyle yapalım...

silverlightı tekrrar yükleyip kurarmısın yada silverligyt güncelmi...

telefoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncel, peki sizde böyle bir sorun oluyormu sorun şu görüntüyü açtımmı hızlı ilerliyor sonra takılıyor görüntü yüklenince tekrar hızlı ilerliyor ayrıca görüntü durduğunda tekrar başladığında ses cızıltılı oluyor Neden? ve Nasıl düzelte bilirim??

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Müşteri hizmetlerini aramalısın.

selomelo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede var hızlı ilerliyor ve sonra ses cızırtılı geliyor çözebilen var mı acaba ?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Türk Telekom işte ne bekliyorsunuz ki sorun çıkmazsa şüphe duymalısınız bence

selomelo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün bir sorun yoktu gayet iyiydi fakat bugün izlenmez hale geldi böyle giderse iptal ederim zaten.

debrelii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende çööyle bir sorun var giroyorum ıd şifremi sso hesab bilgileriyle giriş yap diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var arkadaşlar ne ınternetten nede programdan izleyebiliyorum

sinovax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bazen olabilir öyle sorunlar çok fazla yüklenen olunca çıkıyor ben iptal edicem :)