Windows 7 kullanım süresi

Bu konuyu okuyanlar

ilteris07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 Evaluation copy.Build 7100 kullanıyorum.Kullanım süreniz 12 gün içinde dolacaktır.Yedeklerinizi alın mesajı alıyorım .Ne yapmalıyım?

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Kullandığın sürüm RC (Release Candidate) bir anlamda ön beta , RTM ve üstü sürümünü kullanmalısın yani 7600 ve üstü o zaman sorun olmaz.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kullandığın sürüm RC (Release Candidate) bir anlamda ön beta , RTM ve üstü sürümünü kullanmalısın yani 7600 ve üstü o zaman sorun olmaz.

Malesef oda 12 gün sonra devre dışı :D

rebelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahanda microsoft avlamaya basladımı yani ...

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ya arkadaşlar hani microsoft güncelleme yayınlayacaktı yasal olmayanları tesbit etmek için.Bugün şu saat oldu hala windows update lerde birşey yok.Nedenini bilen varmı?

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bir şey duydum, başka bir dile geçince 30 gün sıfırlanıyormuş. Yani Türkçeyken İngilizce yaparsanız 30 gün olur, sonra yine Türkçe yine 30 gün...

Bence denemekte fayda var. Ya da benim gibi yapın. :)

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Bir şey duydum, başka bir dile geçince 30 gün sıfırlanıyormuş. Yani Türkçeyken İngilizce yaparsanız 30 gün olur, sonra yine Türkçe yine 30 gün...

Bence denemekte fayda var. Ya da benim gibi yapın. :)

Sen Windows kullanıyor muydun :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Bende 7600 var son 10 kaldı diye uyarı veriyor:D

Bugün iş yerindeki bir pc için de son gündü. Yani 10 gün falan bile kalmamış, direkt bugün lisans satın alın diye uyarı veriyordu. Üstelik wat güncellemesini de yüklemiş kullanan arkadaş. Tema iptal olmuş, siyah ekran gelmiş, dakika başı sahte yazılım kullanıyor olabilirsiniz, satın alın uyarısı geliyordu. Eski haline çevirmek 5 dk'mı aldı açıkçası.
Bunu tekrar tekrar yazmak istemiyorum (illegal kullanıma teşvik etmemek açısından) ama şu bios mod'u öğrenin artık yahu. Daha önce bios flash'lamışlığınız varsa, google'da kısa bir araştırma sonrası tüm detayları öğrenmeniz ve uygulamanız 20 dk'lık bir süreç. Eninde sonunda öğreneceksiniz, ille yumurtanın gelmesini beklemeyin.:tongue:
Karar sizin.:clover:

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yok ben para verip alacam yakında:D

Son mesajlar