13 Şubat 2010 MTSS Soru ve Cevapları

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
13.02.2010 Cumartesi günü yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Sınavı soru ve

cevapları yayınlanmıştır.Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak soru ve cevapları indirebilirsiniz.

Soruları cevapladıktan sonra düşüncelerinizi alalım...

İndir / Download

Edit: Kontrol ettim.İlkyardım sınavından 1 yanlış, Trafik dersinden 1 yada 2 yanlış (tam emin değilim),

Motor Sınavında yanlışım yok...:clap:

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Seninle konuştuğumuz motor sorusunda haklı çıktın. Tebrikler.

İlk yardım, Trafik ve Motor sorularını kontrol ettim. Evet, Allah'ın izniyle geçmişim. :clap: Bundan da kurtulduk. Kaldı Direksiyon sınavı...

Bilgin var mı, direksiyonu ne zaman öğreneceğiz. Sınavı ne zaman. Sınıfta teorik ders verecekler mi? Yoksa direkt araç başında mı, eğitiliyoruz.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
6 martta direksiyon sınavı var. 1 martta resmi sonuçlar açıklanacak. hepsinden 3 er yanlışım var . bakalım iptal etmezlerse batmanda sınavı geçtik gibi

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Seninle konuştuğumuz motor sorusunda haklı çıktın. Tebrikler.

İlk yardım, Trafik ve Motor sorularını kontrol ettim. Evet, Allah'ın izniyle geçmişim. :clap: Bundan da kurtulduk. Kaldı Direksiyon sınavı...

Bilgin var mı, direksiyonu ne zaman öğreneceğiz. Sınavı ne zaman. Sınıfta teorik ders verecekler mi? Yoksa direkt araba başında mı, eğitiliyoruz.

Sağolasın.Seninde sınavı geçtiğine sevindim :clap:

Direksiyon dersine, benim gittiğim kurs bu hafta başlarız dedi.Ama sen yinede git kursuna bir sor yada telefonla ara.

Direksiyon sınavı MEB'in takviminden baktığıma göre 6 Mart'ta.Girdiğimiz sınavın sonucu ise 1 Martta açıklanacak.

Direksiyon eğitimi toplam 10 saatlik süreyi kapsıyor.Eğitimi direksiyon başına geçeceksin.Hemen yan koltukta sürüş hocan olacak.İlk bir kaç dersine aracı kaldırmayı filan öğretirler.Eğer yolda hata yaparsan (yanlışıkla fren yerine gaz, debriyaja basmadan vites değiştirme gibi) hocanın ayaklarının altında bulunan debriyaj ve fren pedallarına basarak müdahale edecek.

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
6 martta direksiyon sınavı var. 1 martta resmi sonuçlar açıklanacak. hepsinden 3 er yanlışım var . bakalım iptal etmezlerse batmanda sınavı geçtik gibi

Sevindim. Hayırlı olsun.

Niye sınavı iptal etsinler ki... Yakalanan cezasını çeker. ÖSS sistemi olsa ederler. Ama MTSS 'de bu durumlar hep yaşanan vakalarmış.

Eee, 6 martta direksiyon sınavları varsa... Araç kullanmayı ne zaman öğretecekler. Ne kaldı ki...

---------- saat 19:03 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:58 eklenmişti ----------

Direksiyon eğitimi toplam 10 saatlik süreyi kapsıyor.Eğitimi direksiyon başına geçeceksin.Hemen yan koltukta sürüş hocan olacak.İlk bir kaç dersine aracı kaldırmayı filan öğretirler.Eğer yolda hata yaparsan (yanlışıkla fren yerine gaz, debriyaja basmadan vites değiştirme gibi) hocanın ayaklarının altında bulunan debriyaj ve fren pedallarına basarak müdahale edecek.

Teşekkürler. Seninde hayırlı olsun.

Bilgilendirme için tekrar teşekkürler. Kursa yarın gidip soracağım.

sabayon

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ben çoktan aldım amam bi bakiim canım cekti bi çözeyim bakalım unuttuklarmız varmı
bu arada direksiyon sınavına nekadar erken alıolar sınav sonucları acıklanmadan derslere başlaması lazım kursların yoksa hiç bişy öğrenmeden çıkarsınız aman allah korusun isntbulu sizleri ve bizleri:D

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
ben çoktan aldım amam bi bakiim canım cekti bi çözeyim bakalım unuttuklarmız varmı
bu arada direksiyon sınavına nekadar erken alıolar sınav sonucları acıklanmadan derslere başlaması lazım kursların yoksa hiç bişy öğrenmeden çıkarsınız aman allah korusun isntbulu sizleri ve bizleri:D

Bu kısa sürede direksiyon sınavı olacaksa, sürücü kursları en kısa zamanda eğitimlere başlamaları gerekir. Zaten SwateR arkadaşında belirttiği gibi başlayacaklarmış.

Yoksa, benim gibi sürücü tecrübesi olmayan birilerinin trafiğe çıkması imkanı olmayan şeyler... Eğer sürücü kurslarında iyi bir eğitim alamazsam, özel sürüş eğitimi bile almayı düşünüyorum.

Amacım ne kendime , ne de diğer insanlara zararım dokunmasın. Veballerine girmeyelim diye...

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Valla cnnturk un haberinde okudum bende kursu arıyorum kapalı telefonlar. Beni zaten ilgilendirmiyor kopya çekenler düşünsün de 2000 kişi diyor haberde ona şaşırdım

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Valla cnnturk un haberinde okudum bende kursu arıyorum kapalı telefonlar. Beni zaten ilgilendirmiyor kopya çekenler düşünsün de 2000 kişi diyor haberde ona şaşırdım

Söyleyecek kelime bulamıyorum. Mübarekler nasıl organize olmuşlar. ÖSS'de de böyle organize olsalar, valla evlere şenlik. :D :D

Son mesajlar