Turkcell Süper Lig 21. Hafta Toplu Sonuçlar, Puan Durumu, Gelecek Haftanın Programı

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Turkcell Süper Lig 21. Hafta Toplu Sonuçlar, Puan Durumu, Gelecek Haftanın Programı

2u7bwaq.jpg

67k5g8.jpg

22. Hafta

aetrer.jpg

TFF

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
ulen manisa sorarız bunun hesabını

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ah Beşiktaş'ım be, 3 puan çakıp maç eksiğiyle 41 olmak vardı.
Neyse haftaya 6 puanlık br galibiyet alacağız inşallah.:)

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Off haftaya Beşiktaş yener kesin Galatasaray'ı telafi olur bizim için :)

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Siz de kesin yendiniz ya Bursa'yı...:4:

Kadıköy'den çıkartmayız onları :p.Eğer haftaya biz Bursaspor'u,Galatasaray'da Beşiktaş'ı yenerse o zaman şampiyonluk yarışının kimler arasında geçeceği kesinleşir.Şimdide az çok tahmin ediliyor tabi yarışın kimler arasında gerçekleşeceği :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Teşekkürler Manisa :)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Fenerbahçe sürpriz kayıplar yaşamaya devam ediyor. Umarım acısı son haftalarda çıkmaz. Tahminim FB şampiyon, Gs ikinci Trabzon ve Bursa üç ve dördüncülüğü paylaşır..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Güzel hayaller bunlar. :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Fenerbahçe sürpriz kayıplar yaşamaya devam ediyor. Umarım acısı son haftalarda çıkmaz. Tahminim FB şampiyon, Gs ikinci Trabzon ve Bursa üç ve dördüncülüğü paylaşır..

Seni Sdn'nin en büyük Beşiktaş düşmanı ilan ediyorum.
Her açılan konuda şu veya bu şekilde Bjk'ye sarmanı, her seferinde bir nedeni vardır, kötü niyetinden değildir diyerek farklı algılamaya çalışıyorum ama alakası yok.
Bildiğin kuyruk acısı bu. Ne dokundu bu kadar arkadaşım, ilk yarıdaki 3-0 mı?
Uzun ettin ama.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Her açılan konuda şu veya bu şekilde Bjk'ye sarmanı, her seferinde bir nedeni vardır, kötü niyetinden değildir diyerek farklı algılamaya çalışıyorum ama alakası yok.
Uzun ettin ama.
Işık göremiyorum Bjk'de :blushing: Bjk - Fb rekabetinide pek heycanlı bulmuyorum isterseniz 8 - 0 yenin hiç dokunmaz ama maalesef Bjk için pek güzel gelişmeler göremiyorum.. :mellow:

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ah Beşiktaş'ım be, 3 puan çakıp maç eksiğiyle 41 olmak vardı.
Neyse haftaya 6 puanlık br galibiyet alacağız inşallah.:)
aynen ya.umarım haftaya yeneriz gs yi:thumbup1:

---------- saat 23:57 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:54 eklenmişti ----------

Uzun ettin ama.

boşver ya bu arkadaşı Blackout ya.yorum yapma sen.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş açısından kötü bir hafta oldu. Fenerbahçe'nin ve Kayserispor'un puan kaybı, zirveye oynayan Bursaspor ile Trabzonspor'unun kendi arasındaki maçı Antep'i yenmesi halinde Beşiktaş'ı çok rahatlatırdı.

Haftaya da Galatasaray maçı var. Zor bir maç olacak. Umarım ilk yarının rövanşını alırız. :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Işık göremiyorum Bjk'de :blushing: Bjk - Fb rekabetinide pek heycanlı bulmuyorum isterseniz 8 - 0 yenin hiç dokunmaz ama maalesef Bjk için pek güzel gelişmeler göremiyorum.. :mellow:

Ha şu haliyle Fb'de görebiliyorsun yani.:)
Peki yorum yapmayım ben o vakit.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
@Blackout Fb'nin ikinci yarının başından beri Bursa rövanşı hariç iyi oynayıp iyi mücadele ettiğini tüm yazarlar söylüyor. Alex,Emre,Özer,M.Topuz,Santos gibi isimler FB'ye her zaman kötü anlarda bile maç kazandırabilir.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
@Blackout Fb'nin ikinci yarının başından beri Bursa rövanşı hariç iyi oynayıp iyi mücadele ettiğini tüm yazarlar söylüyor. Alex,Emre,Özer,M.Topuz,Santos gibi isimler FB'ye her zaman kötü anlarda bile maç kazandırabilir.

Evet bu akşam o isimlerden hiçbiri yoktu sahada, haklısın.
İlk yarı yapılan Bjk maçında da yoklardı, 3 yediniz, onda da haklısın.
Hep haklı olan senmişsin @UndyingDarkness. Biz niye konuşuyoruz acaba?

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Şahsen birbirmizle sorumuz olmadığını sanıyorum. forum bu yüzden var bilgileri paylaşmak ve tartışmak için. Ben ilk dört içinde Bjk'a yer vermeyince sen nedenini sordum bende cevap verdim bu yüzden konuşuyoruz. Fenerbahçenin hücum oyuncuları çok değerli ve kapasiteli ama her zaman günlerinde olmayabilirler.. Ama Beşiktaş'ın bence sadece iki iyi oyuncusu var. Delgado ve Bobo teki gitti diğeri de tek başına takımı sırtlayamaz.