Mehmet Naber Yayın Hayatına Başladı Oleyyyy

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İlk kez burada duyurduğum Mehmet Naber'in nihayet internette kendi sitesi açıldı. Önce basit bir pdf gazeteciği olarak çıktı yola idi kendisi ancak ona yakışmazdı öyle kalıplara girmek, Adobe’nin pdf formatına bağlı kalmak. İlk günden itibaren insanlar Mehmet Naber’i ne zaman internetten okumaya başlayacağız diye soruyordu bende başlamak yolun yarısıdır diye geçtim ekranın karşısına ve Mehmet Naber’i aktarırım internete. Ben ve kendim birlikte uğraşarak bir çok zorluğu aştık ve yayın hayatımıza başladık çok şükür; cümleten hayırlı olsun.
Eskiden olduğu gibi eleştireceğiz, hem kendimizi hem de bizi çevreleyen kurumları; bunu yaparken hem apolitik hem de apoletsiz olacağız. Ağzımıza geleni değil zihnimize takılanı söyleyeceğiz. Belki biraz tebessüm ettireceğiz ama bol bol düşündüreceğiz. Mehmet Naber olarak gözlerinin nurunu bizim için harcayan herkese şimiden teşekkür ederiz.

Mehmet Naber'in internet adresi:
www.mehmetnaber.com

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Site çok hoş olmuş.Umarım bu düşüncelerini muhafaza edip başarılı bir yayın hayatına imza atarsın.Hayırlı olsun :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah yardımcın olsun

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Saol, sitenin bir çok eksiği var ama zamanla eksiklikler giderilecektir.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Tavsiye edilen sitelerdeki konudan devam edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...