Herkesin Bir Derdi Var! Senin ki?

Bu konuyu okuyanlar

Tscheslaw

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Hepimizin az yada çok, sürekli yada geçici sorunlarımız, sıkıntılarımız, hastalık, dert, keder ve üzüntülerimiz vardır. Bazılarımız borç sıkıntısı, bazılarımız hastalıklar, bazılarımız ailevi sorunlarla boğuşur dururuz.Kimimizin kapısında alacaklısı vardır, kimimizin eşiyle problemleri, kimimizin sevdalı olduğu ama karşılık alamadığı biri… Söz ve liste böyle uzaaaar gider.

Eee SDN forum üyeleri sizin bir derdiniz var mı ?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bir mi :D
Türkiyede yaşıyoruz Türkiyede:w00t:

findukfaresi_

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
23 yaşındayım. uzatmazsam 26 yaşında mezun olcam. sonra evlenirim kısmetse. kaç yaşında anne olacam bilmiyorum yaşım da epey geçecek...

sonra doktor olarak görev yaparken acaba evimle çocuklarımla ilgilenebilecek miyim?

sevdiğim adamla evlenebilecek miyim?

bu düşünceler bazen korkutuyor beni

Tscheslaw

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Benim şu derdim var diyen olmayacak galiba. Konu başlığını ve konuyu iyi analiz edip cevap verirseniz konu amacına yakışır kalacak. Söylemek istemeyenlerin derdim var yazmasına gerek yok, zaten herkes dertli.

---------- saat 18:25 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:23 eklenmişti ----------

Para olsada bir dert olmasada:biggrin:

Tscheslaw

Asistan
Reaksiyon puanı
8
23 yaşındayım. uzatmazsam 26 yaşında mezun olcam. sonra evlenirim kısmetse. kaç yaşında anne olacam bilmiyorum yaşım da epey geçecek...

sonra doktor olarak görev yaparken acaba evimle çocuklarımla ilgilenebilecek miyim?

sevdiğim adamla evlenebilecek miyim?

bu düşünceler bazen korkutuyor beni
Yinede gülümse:dil:

---------- saat 18:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:39 eklenmişti ----------

aşkımı çok özlüyorum:(
Umarım hayattadır???

bug

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kanı bozuk bir hoca yüzünden 0,60 gibi bir puan farkıyla 3 dersden kaldım. Şimdilik bu Rabb'im daha büyüğünden esirgesin.

ibrhma

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Eğer bir gün dünyaya ait çok büyük bir derdin olursa
Rabbine dönüp:
“Benim çok büyük bir derdim var”
deme!
Derdine dönüp:
“Benim çok büyük bir Rabbim var”
de!

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Allahım bu günlerimi aratmasın işim var sağlığım yerinde iyi bir eşim 2 tane dünya tatlısı çocuklarım var hiç bir derdimde yok çok şükür

ibrhma

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Allahım bu günlerimi aratmasın işim var sağlığım yerinde iyi bir eşim 2 tane dünya tatlısı çocuklarım var hiç bir derdimde yok çok şükür

Rabbim mutluluğunuzu bozmasın Çocuklarınızı size bağışlasın kardeşim...

fox55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İş yerinde iş icabı internet üzerinden veri girişi yapıyoruz.
Malum dün gece Kurtlar vadisi vardı.
Uykusundan fedakarlık edemeyen sayın müdürüm gündüz paylaşıma verilen sitelerden diziyi seyretmeye çalışıyor. Malum bizde bi tarafımızı yırtıyoruz kayıtları yetiştirecez diye ama ne mümkün.
Yüce rabbim başka dert vermesin.