Naziler toplama kampında esirleri nelere çevirmiş

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Az önce belgesel izlerken rasladım ve şok oldum yahudileri sabun yaptıklarını biliyordum fakat bu kadarınada pes belgeselden resimleri alıp upload ettim nazileri iğrenç biliyordum bukadarda pislik olacağını tahmin etmedim:cursing:

İnsan derilerinden alınmış dövmeler
jjo3y9.jpg

İnsan derisinden yapılmış abajurlar
15s3382.jpg

Küçülmüş kafalardan yapılan kağıt ağırlıkları
30t6k2v.jpg

Küçülmüş kafalar
2s5zm69.jpg

2mo8fmu.jpg

Gaz odalarından sonra yahudilerin saçları alınır
24kxseo.jpg

Traş Fırçası ve saç fırçası yapılır
2s1vgpt.jpg

Hitlerin ordusu rusyaya girdikten sonra katliamlarına hız verirler Kadın ve çocuklar çıplak bir halde ölüm kuyularındaki sıralarını beklerken...
2n19uyu.jpg

11rqcmb.jpg

İdam edilmeden önce savaş muhabirlerine zorla poz verdirelen yahudiler
2zixwyo.jpg

Ve bu katilmlar tarihte "Kurşunla Katliam" adı altında anılır
14cqpvc.jpg

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Ne var bunda? Hak etmişlerdi.

(Az biraz faşistlik yapalım da, forumda Hitler hayranı çok. :) Onların gözüne girelim. :D)

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vegaturk sen kimin tarafındasın? bu siyonistler sütten çıkmış ak kaşık sanki. filistinde ne olup bittiğinden haberin varmı senin? medyanın etkisinde beynini yıkamışlar. bu gazla yarın bigün eline silahı alıp dalarsın filistine.
hitler gibi bi lider dünyaya bi daha gelmes. adam gelmiş siyonistlerle duygu sömürüsünü yapıyo be :cursing: ağlama duvarına git ağla o zmn şu zavallı aciz siyonistlere :hammer:

**filistinden de kareler koysana biraz?

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
vegaturk sen kimin tarafındasın? bu siyonistler sütten çıkmış ak kaşık sanki. filistinde ne olup bittiğinden haberin varmı senin? medyanın etkisinde beynini yıkamışlar. bu gazla yarın bigün eline silahı alıp dalarsın filistine.
hitler gibi bi lider dünyaya bi daha gelmes. adam gelmiş siyonistlerle duygu sömürüsünü yapıyo be :cursing: ağlama duvarına git ağla o zmn şu zavallı aciz siyonistlere :hammer:

**filistinden de kareler koysana biraz?

Boş boş konuşma önce adam gibi kullanıcı ismi al ondan sonra gel tartışalım etraftan duyduğun tipik bilgilerle boş lakırdı etme hitlerin yaptığını çok iyi birşeymiş gibi gösteremezssin önce siyonistlerle yahudileri birbirinden ayır her yahudi siyonist değildir siyonist olmayan yahudiler gazze olaylarını desteklemiyor bilekis eylemler düzenliyorlar müslümanlarla aynı safta yer alıryorlar ayrıca sen benim gazzelilere üzülmediğimi nerden çıkarıyorsun ?

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kullanıcı adımda ne warmış? kendi uydurduğum nickin kısaltması (STATITENTEINZEN). herhangi bi dilde bi anlama geliyosa söle bilelim.

şuan dünyada yaklaşık 15milyon yahudi war ve gördüğün üzere tüm dünyanın başını ağrıtmaya yetiyor. o zaman bu soykırımlar yapılmasaydı şimdi kaç katı olaraklardı. ileriyi düşün biraz :wink: yanlış yoldasın kanka , dön geri

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
kullanıcı adımda ne warmış? kendi uydurduğum nickin kısaltması (STATITENTEINZEN). herhangi bi dilde bi anlama geliyosa söle bilelim.

şuan dünyada yaklaşık 15milyon yahudi war ve gördüğün üzere tüm dünyanın başını ağrıtmaya yetiyor. o zaman bu soykırımlar yapılmasaydı şimdi kaç katı olaraklardı. ileriyi düşün biraz :wink: yanlış yoldasın kanka , dön geri

Saçmalama! Asıl sen yanlış yoldasın! Kalkıp da burada bir vahşeti savunamazsın!

L*n öldürülen o bebeklerin ne suçu vardı???! Öldürülen milyonlarca insanın hepsi de mi katildi veya katil olacaktı?!?!

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hiç bir şey katliamı haklı gösteremez ancak o dönem ki katliamların tek sebebi, kurulacak İsrail devletine, yahudilerin dönmek istememesiydi. Kimse rahatını bozup gitmek istemedi. Kalanları katlettiler. Eğer kurtulmak istiyorsak bilinçli müslümanlar olmalı ve doğrudan ya da dolaylı olarak onlara destek vermemeliyiz. Yahudi öldürerek bu iş çözülmez.

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Saçmalama! Asıl sen yanlış yoldasın! Kalkıp da burada bir vahşeti savunamazsın!

L*n öldürülen o bebeklerin ne suçu vardı???! Öldürülen milyonlarca insanın hepsi de mi katildi veya katil olacaktı?!?!
sen de bana şunları savunamassın!
l** katil olmayacağını nerden biliyon? ş***** kanlarında war. kur'an'da da lanetlenmiş bi toplum. sırf arada 3-5 cani çıkıo die lanetlenmedi ya bu millet? fırsatını buldukları anda müslümanların karşısına dikilirler / dikiliyolar da... sen vahşet görmemişsin..

*edit: bugünün küçüğü , yarının büyüğüdür unutma. bugün küçük die ellemessin yarın büyür gelir seni vurur. savaşta çoluk çocuk kadın erkek yoktur. ya düşmandır ya değildir ;) çıkar pembe gözlükleri

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Ne İlginçtirki TIP Alanında Bir Çok Gelişim Bu Katliam Sonunda Ortaya Çıktı

Mesela Sezeryan la Doğum !!!

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
doğanın kanunu.. herşey iyi giderken tekerleğin biri çıkar huzuru bozar..
bush hitler vs..

ilginç..

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117

Kanki kendin yanlış yoldasın farkında değilsin :laugh: dünyadeki 15 milyon yahudi siyonist değildir rahat ol ben yahudileri hatm ettim bende en az senin kadar siyonistlerin katliamına üzülüyorum ve öfkeleniyorum yanlız kurunun yanında yaşı yakma siyonistler şimdi katliam yapıyor hitlerde iyi yapmış mantığı yanlış çünkü o fırınlarda yakınlan üstte koyduğum resimlerdeki gibi kamplarda açlığa ve insanlık dışı eylemlere maruz kalmış insanların siyonizm ile uzaktan yakından bir bağlantısı yok masonik düzen ile ilgili ve siyonizm kitaplarını bolca okursan ne demek istediğimi anlarsın ama dediğim gibi her yahudi siyonisttir diye bir kaidede yoktur yarım yamalak bilgilerle insanları zan altında bırakamazssın umarım birşeyler öğrenmişssindir

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2

tıbbi - kimyasal - fiziksel - psikolojik vs.. o kadr çok deney yapıldı ki illaki bişeyler çıkar :) bunları yapan tek hitler değil. şuanda başta amerika , sovyet rusya , çin ve israil olmak üzere öyle şeyler yapıyolar ki nazileri mumla ararsınız. ama medya adamların elinde. günah keçisi lasım

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
lan katil olmayacağını nerden biliyon? şerefsizlik kanlarında war. kur'an'da da lanetlenmiş bi toplum. sırf arada 3-5 cani çıkıo die lanetlenmedi ya bu millet? fırsatını buldukları anda müslümanların karşısına dikilirler / dikiliyolar da... sen vahşet görmemişsin..

*edit: bugünün küçüğü , yarının büyüğüdür unutma. bugün küçük die ellemessin yarın büyür gelir seni vurur. savaşta çoluk çocuk kadın erkek yoktur. ya düşmandır ya değildir ;) çıkar pembe gözlükleri

Kur'an hiç bir zaman katliamı, desteklemez. Cengiz Han'da binlerce Müslüman öldürdü, birisi çıksa 11 Eylül el Kaide falan filan, iyi yapmış Cengiz Han dese tepeniz atar ama.

Hitler gibi lider bir daha gelmez demişsin. Haklısın dünyada hiç bir lider, kışın ortasında sibiryadan Rusya'ya girmeye çalışmaz. Değil insan tanklar arabalar bile soğuktan çalışamayacak hale geldi. Üstün ırksın sen diye gaza getirilen askerler, açlıktan yamyamlık bile yaptılar. Çoğu donarak öldü. Sonuçta ordunun büyük bir kısmı boşuna ölmüş oldu. Hitler'de, Hitler's Child adlı 9-17 yaş arası çocuklardan kurulu bir ordu kurmak zorunda kaldı. Gerçekten böyle bir lider tekrar gelmez. Adam dünyanın en gelişmiş ve güçlü ordusuna sahip olmasına karşın savaşı kaybetti.

Üstelik Albert Einstein ve ekibi, atom bombası (Project Manhatten) fikrini ilk Hitler'e önermişlerdi. Ancak, Yahudi nefreti yüzünden elindeki en iyi bilim adamlarını ya astırdı ya da ülkeden sürdü. Amerika ve Sovyetler sıradan devletlerken bir anda, nasıl da süper güç haline geldi sanıyorsunuz? Hitler'in kovduğu bilimadamları canlarını kurtarmak için, 3.Reich'ın bilimsel sırlarını ya Sovyetlere önerdi ya da Amerika'ya. Sonuçta, Hitler yıllarca geliştirdiği projelerini, kendi öfkesi yüzünden en büyük düşmanlarına dağıttı. İkinci Dünya Savaşı sonra, bu iki devlet bir anda uzaya çıkacak kadar gelişti.

Buradaki kareler hafif bile. Aryan ırkı oluşturmak için, genetik araştırmalar yapılıyordu. Bu testler sırasında kullanılan Yahudiler canlı kobaydı. Uyuşturulmazlar ya da herhangi bir şekilde, bilinçlerinin kapanması izin verilmezdi. Kısacası, anatomiyi daha iyi anlamak için, Hitler ancak Yahudi'lerin üzerinde evrensel yasakların delinmesine izin veriyordu. İnsanların, canlı canlı kulaklıarının içine açıp inceliyorlardı. Organların çalışması izleniyordu.

Toplama kamplarına yollanan Yahudi'lere 3.Reich askerleri, iş ve yeni bir hayat vaadi veriyorlardı. Onlara iyi davranıp banyo yapmalarıne izin veriliyordu. İşte bu banyo yaptıkları yer, aslında gaz odasıdır. Kampa yollandıkları trenler ise özel yapımdı. Kapılaı sadece dışarıdan açılan bu lokotmotifler de cam ve hava deliği yoktu. 100 kişinin hiç koltuğu olmadığı bir kompartımına yerleştirildiği hayal eden. O kadar sıcakta ve havasızlıkta cam bile açamıyorsunuz.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
l** katil olmayacağını nerden biliyon? ş***** kanlarında war. kur'an'da da lanetlenmiş bi toplum. sırf arada 3-5 cani çıkıo die lanetlenmedi ya bu millet? fırsatını buldukları anda müslümanların karşısına dikilirler / dikiliyolar da... sen vahşet görmemişsin..

Hah! Kur'an inancı çok var ya, ondan Hitler'i savunuyorsun. Zaten Hitler de Kur'an'a inanıyordu, haklısın. :D

Bırak ya, Kur'an'da işaretlenmişmiş... Kime tapacağına karar ver önce benim pembe gözlüklerimle uğraşacağına.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hah! Kur'an inancı çok var ya, ondan Hitler'i savunuyorsun. Zaten Hitler de Kur'an'a inanıyordu, haklısın. :D

Bırak ya, Kur'an'da işaretlenmişmiş... Kime tapacağına karar ver önce benim pembe gözlüklerimle uğraşacağına.

Evet !! Peygamberlerini öldürdükleri için lanetlenmişlerdir.

cikofdx

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Biz yaradan'ın yarattığı herşeyi severiz yaradan'dan ötürü.
Geçmiş zaman belki hak ettiler belkide etmediler şimdi kime ne faydası var bunların.Hitlerin faşist olduğu aşikar aynı şey bizim başımıza gelseydi eğer bizim hakkımızda evet haketmişlerdi yazılsaydı ne düşünürdünüz???

Saygılar

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Evet !! Peygamberlerini öldürdükleri için lanetlenmişlerdir.

İyi madem. Yolda Yahudi görürsen kes kellesini. Ne de olsa Kur'an-ı Kerim'de işaretlenmiş bu adamlar. Malum, milyonlarca insan toplanıp da aynı anda peygamberlerini katlettiler ya. Yeni doğan bir Yahudi gördüğün an gebert! Çünkü o, dünyaya katil olarak geldi. Günahkâr olarak geldi, öyle değil mi?

Aa, bir saniye. Ben Müslüman filan değilim ama bir aralar duymuştum İslamiyet'e göre doğan her çocuğun günahsız doğduğunu. Hatta bu sebeptendir ki Hristiyanların vaftiz olayının tamamen saçma ve gereksiz olduğunu.

Hımm... O zaman Kur'an-ı Kerim, çelişkili bir kitap?

Kötü niyetimden değil de, bunu bir ateist görse "Aha işte size inanmamak için bir kanıt!" diye atlardı; değil mi? Kendi elinle Kur'an-ı Kerim'i çelişkili gösterdiğinin farkında mısın?

Aslında şu yukarıda yazdıklarımı genel olarak söylüyorum, sadece sana değil. Yahudi katliamını Kur'an-ı Kerim'de yazanlara göre haklı göstermeye çalışanlara. Kur'an-ı Kerim katliamları destekleyen bir kitap mıdır? Yoksa hoşgörü, iyilik kitabı mıdır?

Okumadığınız her halinizden belli. Ya da okuyup da anlamayanlardansınız.

Yine bu mantıkla, ilk kanlı günahı işleyen Hz. Adem'in oğulları değil miydi? Biz onların soyundan gelmiyor muyuz? Onu geç, ilk günahı işleyen Hz. Adem ve Hz. Havva değil miydi? Biz onların soyundan gelmiyor muyuz?

Ha pardooon, aramızda evrimciler var galiba. :D Biz maymundan geliyoruz. Maymunlar da birbirlerini katletmiyorlar herhalde? Öyle ki çelişkili ifadelerinizde ben sadece bunu görüyorum.

Öldürmek insanın doğasında var. Bir canlıyı öldürmek de Kur'an-ı Kerim'de net bir şekilde yasaklanmışken kalkıp da Yahudi katliamını Kur'an-ı Kerim'i göstererek haklı çıkarmaya çalışmayın. Çok fena çelişkiye düşüyorsunuz ve inanın tüm ateistler müsait bir yerleriyle gülüyorlar sizlere.

Ben de gülüyorum. :) İnandığınız Allah'a şükrediyorum bu sefer. İyi ki aklımı kullanıp Müslümanlık yolundan sapmışım. Ne de olsa aramızda katliamı savunan Müslümanlar var! Asıl onlardan korkmamızı söyleyen bir ayet vardı, değil mi? ;)

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Olayın vahametini kavramayanlar için daha acı görüntüler ekledim

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
keşke odun yapsaydı Hitler zamanında da, şimdi ye bizde yakardık biraz..

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
savaş dediğin böle bişey. sokak kavgasına benzemez. hitler de savaşın kanununu uyguluyor. nie günah keçisi die seçtiniz? kuyruk acısı olan mı war? fransanın ve ingilterenin afrikaya yaptıkları, abd'nin guatemala, afganistan ve ırakta yaptıkları, israilin filistinde yaptıkları, çinin türklere ve zamanında japonlara yaptıkları, ispanyol ve portekizlerin amerika yerlilerine yaptıkları, rusyanın içinde barındırdığı pek çok millete yaptıkları farklı bişey mi? nie kimse stalinden bahsetmiyor? ariel şarondan bahsetmiyor? ama yooook... onlar medyada çıkmadı ya.. üstü örtbas edildi ya... bizlere "yanlış" die öğretilmedi ya. onların yaptıkları nefsi müdafa. vatanını savunan bikaç vatanperver !!

Ne var bunda? Hak etmişlerdi.

:thumbup1:

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
savaş dediğin böle bişey. sokak kavgasına benzemez. hitler de savaşın kanununu uyguluyor. nie günah keçisi die seçtiniz? kuyruk acısı olan mı war? fransanın ve ingilterenin afrikaya yaptıkları, abd'nin guatemala, afganistan ve ırakta yaptıkları, israilin filistinde yaptıkları, çinin türklere ve zamanında japonlara yaptıkları, ispanyol ve portekizlerin amerika yerlilerine yaptıkları, rusyanın içinde barındırdığı pek çok millete yaptıkları farklı bişey mi? nie kimse stalinden bahsetmiyor? ariel şarondan bahsetmiyor? ama yooook... onlar medyada çıkmadı ya.. üstü örtbas edildi ya... bizlere "yanlış" die öğretilmedi ya. onların yaptıkları nefsi müdafa. vatanını savunan bikaç vatanperver !!

:thumbup1:

Yanlış bi fikirde olduğunu ben yazdım the dark knight yazdı jeaquares yazdı hala aynı fikirlerdesin kimsenin kuyruk acısı yok senin kuyruk acın siyonistler yahudiler değil karıştırma yanlış bir fikiri bu kadar bencillikle savunamazssın bu tür bilgilerle yakında kendi arkadaşlarını düşman diye öldürürsün dikkat et daha fazla sana birşey yazmıcam ayrıca konuyu siyasete taşıyıp konumu kapattırma !

tarumoloji

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
Gün gelecek öldürmediğim her YAHUDİ için bana küfredeceksiniz.
(Adolf Hitler)

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Gün gelecek öldürmediğim her YAHUDİ için bana küfredeceksiniz.
(Adolf Hitler)
Ben tam tersi öldürdüğü her yahudi için küfrediyorum ruh hastasına onu insan sınıfına koymuyorum hayvan sınıfınada koyamıyorum yaratık diyorum onunu için... bu hitleri sevenler şunu düşünüyormu acaba Almanya'da gurbetçilerimizi canlı canlı çoluk çocuk demeden evlerini yakanlar dazlaklar nazi değilmi hiçmi bunu düşünmüyorlar demek o yakınlan insanları görünce zevk alıyorlar beyin fukaraları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...