Airties RT 205 ip sorunu lütfen yardımcı olun

Bu konuyu okuyanlar

fiko53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET MÜZİK servisine giriş yapabilmeniz için TTNET ADSL bağlantısı kullanmanız gereklidir. Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı TTNET ADSL olmadığından TTNET MÜZİK'e giriş yapamazsınız.

TTNET MÜZİK'e erişmek için kullandığınız IP numarası 95.15.........((gibi bi ip yazıyo)) olup şu anda ADSL bağlantısı kullanıyor ve bu mesajın hatalı olduğunu düşünüyorsanız 444 0 375 TTNET Çağrı Merkezi'ni arayarak belirtilen IP numaranız ile destek alabilirsiniz.

yazıyor ve internet yavaş ttnet ip sinin 75 gibi başlaması gerektiğini biliyorum resetliyorum ama yine 95... yazıyo ne yapmam gerek

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Hayır ttnet ip numaraları 81.85.88 ile başlar modem 95 ile baçlayan ip almaması lazım böyle bişeyi ilk defa görüyorum firmware güncellemesi falan varsa yüklesen belki düzelir...

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
exploreri i aç link kısmına 192.168.2.1 yaz ve aır tıes in arayüzü ile karşılasacaksın çıkıcan kullanıcı adı ve şifre bölümüne enter yaz kendisi girer eğer girmesse ( ID admin PW ttnet) olcaktır giriş yaptıkdan sonra yandaki sekmelerden adsl kuruma tıkla ve çıkan sayfadaki vcı ya tıkla orda kendi kullanıcı adı ve şifreni gir vps ler zaten 35/8 hazır dır sonra kaydet. Umarım işine yarar böle durumlarda ttnet yardımcı olmuyor teknik servisden yardım al diyorlar.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
TTNET IP adresleri sabit bir sayıyla başlamıyor ki. Bak benim şu anki IP adresim 78 ile başlıyor ve ilk cevapta, arkadaşınki 81 ile başlıyormuş mesela.

TTNET Müzik'in sitesine girdiğimde de böyle bir uyarı vermiyor.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
airties modemleri bazen ip alamayabiliyorlar bu sorun sık karşılaşılan bir şey. modemini düzgün ip alıncaya kadar resetleyip kurmanı öneririm ki bendede aynı sorun oldu ve denemeler sonucunda düzeldi. kolay gelsin.

fiko53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinize teşekkür ederim ilgilendiğiniz için benim modemimde en yeni güncelleme vardı kaldırıp bir önceki sürümünü kurdum düzeldi...