Ip Gizleme

Bu konuyu okuyanlar

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İnternete İstediginiz gibi dolaşabilirsiniz. Kimliginizi Gizlemenin en güzel ve En kolay yöntemi Hepsini U95 yapıyor. Fazla söze gerek yok Buyrun deneyin.

RarŞifresi:crırmc

DOWNLAND

YÜKLEDİKDEN SONRA
TEST ETMEK İÇİN TIKLA

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Neti çok yavaşlatıyor arada okulda giriyorum bazı siteler yasaklı olduğu zaman işe yarıyor fakat çok çok yavaşlatıyor :)

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Evet Modemi kasdıgı dogru oda pc hızına bağlı ayrıca kolay kulanımma sahip :)

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
İyi sitede 10-15 tane üyelik alırız:D:D:D:D:D

TTelekom

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İşe yaramıyor ip adresi gözüküyor yine

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İşe yaramıyor ip adresi gözüküyor yine
Dedigin şey imkansız bişey Programı Pc yükle ve winrar gir içindeki exe tıklarsan hemen ıp degişir ve vermiş oldugum test lınk tıklarsanız Ip degiştigini görürsünüz.

---------- saat 17:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:28 eklenmişti ----------

Evet sitelerde ve forumlarda işe yarıyor admin panelindekiler sizin gerçek ıp yerine bu girilen sahte ıp bakmış olurlar.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaşım asla ıp yi gizleyemessiniz sen ıp gizlediğini zannedersin ama ıp yi asla gizleyemessiniz

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dogru ıp gerçekten gizlenmez. İnternete Dolaşırken yanlızca seni kamuflaj eder ama hala gerçek ıp ordadır.Ip isteyen bulur senin Bu program yanlızca O bulma işini zorlaştırıyor.

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Torrentbytes üyeliği almak için işe yararsa süper olur malum türkiye ip'lerini kabul etmiyor eğer işe yararsa süper olur sağolasın...

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Torrentbytes üye olana kadar seni süründüren bir site. aradabir acıyorlar üye alımlarını. Bu programla girebilirsin. işe yarıyordur türk ıpleri banlanmış durumda hepsi.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Okul için lazım olur indireyim flashta dursun :D

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu program başlangıc eger iyi bir koruma için. :devil:Daha ileri seviye programlar atmayı düşünüyorum ama Modlar neder bilmiyorum. AliA tarafından şutlanmak var. şutlanıpda birdaha gelmemek var :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Torrentbytes üye olana kadar seni süründüren bir site. aradabir acıyorlar üye alımlarını. Bu programla girebilirsin. işe yarıyordur türk ıpleri banlanmış durumda hepsi.

siteye bir türlü üye olamadım kapadım,üyeliği açmışlar

35_toll

Doçent
Reaksiyon puanı
12
ip'yi gizleyemezsiniz uğraşmayın bence boşa. :)

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
ktunnle gib siteler bu işe yaramıyor mu yada ben yanlış mı biliyorum

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ip'yi gizleyemezsiniz uğraşmayın bence boşa. :)

Arkadaşımız kendi fikrin sölemiş. ama Sanırım programı denememiş Denemiş olsa böle bir şey demezdi. Bir arkadaşımız daha aynı şeyi sölemişti Ip gizlenmez diye ona acıklamıştım. Tekrar sölüyorum bu Sizin Ip kamufle eder
ve sizin ıp belirli bir ıp degiştirir.

---------- saat 13:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:36 eklenmişti ----------

siteye bir türlü üye olamadım kapadım,üyeliği açmışlar

Dedigin site öyle kötü bir siteki üye oluncaya kadar sana cekdiren bir site. Bir acıyorlar üyeligi bir kapatıyorlar. Deymez bence.

---------- saat 13:40 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:37 eklenmişti ----------

ktunnle gib siteler bu işe yaramıyor mu yada ben yanlış mı biliyorum

ktunnle,youtube vb. sitelere girebiliyor. Çünkü sizin ıp saklıyor.

Porgramı deneyip veridgim test link tıkladım ve cıkan ıp resmini atım buyrun sizdede aynısı olcak.

35_toll

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşımız kendi fikrin sölemiş. ama Sanırım programı denememiş Denemiş olsa böle bir şey demezdi. Bir arkadaşımız daha aynı şeyi sölemişti Ip gizlenmez diye ona acıklamıştım. Tekrar sölüyorum bu Sizin Ip kamufle eder
ve sizin ıp belirli bir ıp degiştirir.

Başlıkta "ip gizleme" yazıyor ondan öyle dedim. :)

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tekrar tekrar aynı cevapları vermek istemiyorum :) Arkadaşlar programı size sundum test link verdim. Kullanın deneyin ıp hala aynıysa Ben burdan ceker giderim. Hatta bende denedim resminide attım Başka nediyim artık kullanıp kullanmama size kalmış.