Msnde cam ters gözüküyor

Bu konuyu okuyanlar

cm4574

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar suanda bende asus k50IJ 4gb ram 2 cekırdek 2,2 ghz ıslemcı bulunmakta ben bu bılgısayara windows 7 isletım sıstemını yukledım ondan sonra msnde göruntulu konusmalarda resmen yarasaya dondum bas asagı gözukuyorum bunu nasıl duzeltebılırım

cm4574

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bırader alay ederkende bıraz mantıklı et laptoptan bahsedıyoruz

turgay_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
2
asus un sitesinden uygun driveri bulup kurman lazım ben baktım ama 4 farklı webcam driverı vardı,tek tek denemen lazım.

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Buna benzer bir problemi bir arkadaşım da yaşamıştı..

Oradaki sorun yüklenmiş olan eski sürüm DivX codec ten kaynaklanmaktaydı..sisteminde yüklü olan Nemo Codek Pack adlı programı kaldırıp en yenisinden bir K-lite Mega Codec Pack yükledim..

Böylece hem kamera sürücüsü ile kodekler arasındaki uyuşmazlık ortadan kalktı hem de her türlü video yu seyredebilir hale geldi

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Araçlardan ses ve görüntü kurulumuna gelip webcam ayarlarından dik çevirmek var orayı düzelt sorun düzelir inş. :)

cm4574

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk asususun sıtesıne gırdım o 4 programı ındırdım kurdum sımdı kısa yol tusları kullanıma acıldı ama hala göruntude degısme olmadı
ikincisi arkadasım ses ve göruntude o yer var ama o yer kapalı gozukuyo nasıl acabılırız
üçüncü olarakda arkadasım sımdı kodeclerın bırını ındırıyorum ,inş duzelır

---------- saat 17:52 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:24 eklenmişti ----------

yazdıklarınızın hepsını denedım yıne olmadı
olmazsa yarın artık format atacam inş o zaman duzelır

Pesimistyle!

Müdavim
Reaksiyon puanı
50

:clap::clap: güzel çözüm

Bütün konuları neden hortlatıyorsun mesaj sayını çoğaltmak için mi?
Hayır anlamlı birşey olsa tamam da.
Bence son sürat aşağı çakılmadan önce paraşütünü açmaya bak yoksa moderatörler seni tekrar kanatlandırır. :D

Son mesajlar