Nokia'dan Ücretsiz Yol Tarifi

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Cep telefonlarında başlayann navigasyon sistemleri savaşına Nokia farklı bir bakış açısı getiriyor. Firma kendi sistemini ücretsiz hale getirdiğini açıkladı.

Günümüzde şehirler sürekli değişiyor ve yenileniyor, bu hıza ise insanların yetişmesi çok zor. Büyük şehirlerde ilk kez bir adresi bulmaya çalışıyorsanız, bunun bir işkenceye dönüştüğünü görmüşsünüzdür. Navigasyon sistemleri işte bu sorunu halletmek için ortaya çıktı.
0_Nokia_Navigation_Global1264081659.jpg
74 ülkenin yol bilgisine sahip
Cep telefonlarına da eklenen bu teknoloji sayesinde istediğiniz adresi çok rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Nokia geçtiğimiz gün yaptığı açıklamayla Ovi Harita sürümünü ücretsiz hale getirdiğini açıkladı.
Yeni Ovi Harita sürümü 74 ülkede, 46 farklı dilde adım adım sesli kılavuz ve 10 ülkede trafik bilgilerinin yanı sıra 180 ülkede ayrıntılı haritaları kapsayan bütün temel araç ve yaya navigasyonu özelliklerini içeriyor. Bu ücretsiz programı Nokia'nın sitesinden indirebilirsiniz.
GPS'in hızıyla ilgili yaptığımız başka bir habere de buradan ulaşabilirsiniz.
:: Navigasyon sistemlerini kullanıyor musunuz? Bu teknolojiden memnun musunuz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Henüz kullanmak nasip olmadı ama yakın zamanda bir 5800 almayı düşünüyorum.

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
walla fiyatı da iyice düştü fakat kullananlar pek memnun değil ona göre

2 gün oldu 5800 alalı, şuan bir negatif yön göremedim ürün gayet güzel duruyor. Bakalım sonumuz ne olacak. Ama 2 günlük tecrübe ile ürünü tavsiye edebilirim. :thumbup1:

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Nokia n72 var seçeneklerde n73 yok saçma :(

gagarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
walla fiyatı da iyice düştü fakat kullananlar pek memnun değil ona göre
Herkezin beklentilerinin farklı olması normal. Ben memnun bir arkadaşımın telefonunu inceleyerek aldım, bendeki telefonu inceleyen bir arkadaşımda kendine aldı. Tüm beklentilerimizi karşılıyor, bence güzel ve yeterli bir telefon.