Türkçe Norton Antivirüs 2008 - Eğitim Videosu

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkçe arabirime sahip olan Norton AntiVirus 2008'e, kurulumundan kullanımına kadar detaylı bir eğitim videosu hazırladık. Arkanıza yaslanın ve izleyin.

Güvenlik yazılımları dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olsa da, kendi yazılımı üzerinden çıkan güvenlik açıkları ve sistemi yavaşlatması gibi birçok eleştiriye de maruz kalan Symantec'in antivirüs çözümü olan Norton'un en yeni sürümünde ciddi değişiklikler ve yenilikler var. Tarayıcı üzerinde tutulan bilgilerin güvenliğinden tutun da ev ağınızın güvenliğini sağlamaya kadar. SDN'e gönderilen yazılımı test edip denediğimizde, karşılaştığımız yenilikleri sizlerle de paylaşalım istedik ve bir eğitim videosu hazırladık. Kısacası; Norton, bu sefer daha hızlı ve daha güvenli olmuş.

İzleyin

norton_antivirus_2008_genis_80.jpg

izle.jpg

:: Norton AntiVirus 2008'in kurulumunu ve kullanımını izlemek için buraya tıklayın.

:: Yazılımın deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

:: Sizce Norton, bu sefer tam anlamıyla başarmış mı? Bu başlıkta görüşünüzü bildirin.

Bilgi için: Symantec Türkiye
Hazırlayan: Hakkı Alkan
Fiyatı: 49,61 YTL (KDV Dahil)
Satın al: Weblebi.com (Peşin Fiyatına 12 Taksit)
SDN – http://shiftdelete.net

arifcetiner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Norton Antivirus serisi bilgisayarınızın tam güvenliğini sağlıyor ve belki bundandır sisteminizi kasıyor. 2008 izlediğim görüntülere göre gayet güzel gibiydi fakat deneme sürümünü indirdim ve kurdum menü geçişleri dahil sistem taramasına kadar bana hâlâ yavaş geldi. Güncellemelerle giderirler umarım.
Şuan ki kullandıgım Antivirus yazılımım Avira Antivir Guard :)

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yok kasıo denedim şimdi
yine 1. Kaspersky :)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Güzel bir set ama eski sistemleri biraz zorluyor..
Nod32'yi hiçbir güvenlik serisine değiştirmem :)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Teşekkürler,fakat verdiğiniz download linkinden Norton AntiVirüs 2007 iniyor :S

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
OmerCaqatay dedi ki:
Teşekkürler,fakat verdiğiniz download]
evet ben norton internet security 2008 kullanıyorum dünden beri azcık bir kasma ve sistemin açılması yavaş okadar :)