Çok Önemli Sorun Lütfen Acil Yardım msni kullanamıyorum :/

Bu konuyu okuyanlar

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Bende bir sorun oldu onu anlatmama gerek olduğunu znnetmiyorum sinirlendim messenger klosörünü sildim c den hal böle olunca kısayolu tıkladığımda bulunamadı dedi hal böle oluncada messenger live ykleyicisini biliyorsunuz yüklemek istediğimde messenger bu pcde bulunuyor diyor ve ykletmeme izin vermiyor napabilirm ?? illa pc'ye format mı atacağım ? Windows 7 deyim
eğer isterseniz olan hatalarıda sölerim ama bence gerek yok.. yardım lütfen :/

WebMedia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başlat / Araçlar / Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır işlemlerini uygulayın. Program Ekle-Kaldır listesinden Messenger programını seçin ve kaldırın. Daha sonra yükleme işlemini yeniden deneyin.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Başlat / Araçlar / Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır işlemlerini uygulayın. Program Ekle-Kaldır listesinden Messenger programını seçin ve kaldırın. Daha sonra yükleme işlemini yeniden deneyin.

Daha da olmazsa Revo uninstaller kurup onunla kaldır. Hiç bir kalıntı bırakmaz. Tertemiz kurarsın tekrardan Msn'yi.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Uninstal programlarıyla kaldıramazsan... Regedit ten kaldıracksın... Şuradaki anlatım sana yardımcı olabilir....

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Uninstal programlarıyla kaldıramazsan... Regedit ten kaldıracksın... Şuradaki anlatım sana yardımcı olabilir....

regeditten sakın kaldırayım deme ben boyle bır aptallık yaptım pc ye format atmak zorunda kaldım bılgısayar okuyan bırıne sormustum o bana uzun uzun anlatmıstı zararları neyse ..

alev-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bende bir sorun oldu onu anlatmama gerek olduğunu znnetmiyorum sinirlendim messenger klosörünü sildim c den hal böle olunca kısayolu tıkladığımda bulunamadı dedi hal böle oluncada messenger live ykleyicisini biliyorsunuz yüklemek istediğimde messenger bu pcde bulunuyor diyor ve ykletmeme izin vermiyor napabilirm ?? illa pc'ye format mı atacağım ? Windows 7 deyim
eğer isterseniz olan hatalarıda sölerim ama bence gerek yok.. yardım lütfen :/

Merhaba,
Ben de, aynı sorunla karşılaşmıştım.
Sorunu şöyle çözmüştüm: program ekle kaldırdan; ''windows live karşıya yükleme aracını, windows live oturum açma yardımcısını, windows live sync, windows live temel parçalarının hepsini; program ekle kaldırdan, sorunusz bir şekilde kaldırdım.
Bilgisayarımı kapatıp açtım ve.. ''http://download.live.com/'' sitesinden yeniden, programı indirip kurduktan sonra; bilgisayarımı yeniden başlatım ve messenger 9.0 tekrardan, sorunsuz kullanmaya başladım.
Bilmiyorum; böyle yapmayı denediniz mi (?)...

Ve ya 2.ci bir yöntem: sistem geri yükleyin.
Sitem geri yüklemeyi: programlar donatılar sistem araçları sistem geri yükleme seçeneğini seçerek, sistemi geri yükleyere: sorununuzu, çözebilirsiniz...