Samsung Galaxy i7500 İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Ordo ab chaO

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Samsung, Galaxy i7500 ile bizleri Android ile tanıştırıyor. Google'ın sunduğu Android işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy i7500'ü yakından görebilirsiniz.

Google’
ın geliştirdiği bir işletim sistemi olan Android’in 1.5 sürümünü kullanan Samsung Galaxy i7500, uygulamalar konusunda oldukça zengin bir telefon.

İnceleme videosunu izlemek için resmin üzerine tıklayın

Ana menüdeki seçenekler, hem görsel, hem de kullanım açısından oldukça iyi. Her seçeneğin ne olduğu açıkça belli edilmiş. Böylece kullanımda herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz.

Ürünün 3.2 inçlik dokunmatik ekranının görüntü kalitesi de gayet başarılı. Ancak ekran görüntü kalitesinde gösterdiği başarıyı, dokunmatik özellikleri konusunda yakalayamıyor.

Samsung Galaxy i7500'ü daha yakından görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında iphone dan sonra dokunmatik ekran olarak ne kullansak onun tadını vermiyor. Eğer dokunmatik bir telefon istiyorsanız ozaman direk gidip iphone alacaksanız ama özellik olarak iphone mu yoksa başka telefonmu çok rahat iphonu devirecek özelliklerde telefon var. Birde video 3 dakika civarında ama 8 dakika gibi görünüyor 3 dakikadan sonrası siyah ekran.
Bilginize....

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Hiç beğenmedim takoz gibi çok kaba...