Lütfen yardım edin eğitim siteme giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır okulistik isimli eğitim sitesinde sınavlara çalışıyorum bugünde türkçe sınavına çallışmak için açtım siteyi konu anlatımlarından konuyu seçtim ama sank birşey indirecekmişim gibi aç kaydet iptal çıkıyor aç ve a kaydet dediğimde ise masaüstüne internet sitesi kısayolu geliyoru.Arkadaşlar yardım edin deliricem çarşamba günü sınavım var çalışmam lazımmmm.

arkadaşlar site yıllık 55 tl 3 ay önce tazeledim id ve şifre ile başka kişinin evinde siteye girdiğimde çalışıyor format at dersenizde olmaz çünkü şu anda format cd lerim kuzenimde ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edinnn.

OnLT

Müdavim
Reaksiyon puanı
149
Alt tuşu bazen basılı kalıyor gibi oluyor :D belki ölye olmuştur. Alt tuşuna bir kaç kere basın ve tekrar deneyin.

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
yok arkadaşım öle bişi yok.OlmuyoR

---------- saat 18:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:30 eklenmişti ----------

arkadaşlar acil yardım edin lütfennn sınavım var çalışmam lazım ne olurrrrr

DorukC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Baska bir web tarayicisi kullanarak giris yapmayi denedin mi evde ?

Mozilla Firefox, google chrome yada opera dene eger internet explorer kullaniyorsan.

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Evet bende garip top sakallı Doruk kardeşim gibi düşünüyorum. ayrıca madem ki paralı bir site, iletişim bölümünden yetkililere ulaş, problemini bildir..

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
teşekkürler mozilla firefox indiricem.Ama yetkilelilere uulaşılamıyor.Sitede milyonlarca üyemiz var falan yazıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sisteme daha yeni başladım şifremi üye nomu yazıyorum ama her seferinde yanlış girildi lütfen tekrar deneyiniz diyor nolur yardım edin :confused1: