Motorola da mı Tablet Geliştirecek?

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Apple, Google ve Microsoft'tan sonra şimdi de Motorola'nın Tablet PC'siyle ilgili dedikodular çıkmaya başladı. Diğer firmalar, Tablet PC'leri resmi olarak onaylarken, bakalım Motorola bu dedikodulara nasıl bir açıklama getirecek...

Apple'ın Tablet PC'si uzun süre dedikodu halinde dolandı durdu. 2009'un son günlerinde ise yeni cihaz Apple tarafından doğrulanmıştı. Bunun ardından Google ve Microsoft'tan da benzer ürün açıklamaları gelmişti.

Şimdi bu ürün yelpazesine bir yenisi daha eklenebilir. Bu sefer işin arkasında Motorola var. Mobil telefon geliştiricisi, Tablet PC için Google ile ortak çalışacak dedikoduları ortalıkta dolanıyor.

motoa1262966124.jpg

Ürünlerinin sahip olduğu şık tasarımlarıyla dikkat çeken Motorola,
Tablet PC üretirse nasıl bir tasarım geliştirecek merak ediyoruz

Android işletim sistemini temel alacağı iddia edilen Motorola'nın Tablet PC'si ile ilgili firma tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Motorola'nın en büyük rakiplerinden biri olan Nokia'nın, netbook işine girmesiyle birlikte pazarda bu alana yönelen mobil telefon geliştiricileri, 2010 yılına damgasını vuracak gibi gözüküyor.

:: Sizce 2010 yılında piyasaya birçok Tablet PC çıkacak mı?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Anlamıyorum, neden herkes kendi işini yapmıyor? Mobil cihaz üreten şirket niye bilgisayar alanına yöneliyor, hiç anlayamıyorum. Hep zaten bu Nokia'nın başının altından çıkıyor böyle şeyler. :glare:

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bence geç kalınmış bi proje gibi geliyor bana,bu konularda hep öncülük yapmış kapsamlı bi şirket olarak biliyorum ben motorolayı ama olursa iyi olur şimdiden kutluyorum.