Ses var görüntü yok...

Bu konuyu okuyanlar

crazyboy1

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Msi 945G Neo anakartlı bir pc'm var power'a basıyorum ses geliyor ama görüntü yok. Ayrıca kasada takılı bir ekran kartı söz konusu değildir ve benim acilen bu kasayı yapmam lazım. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Verdiğn bilgiler çok kısıtlı. Bu makine daha önce çalışıyor muydu? Ne yapınca böyle oldu? Ekran kartı yok diyorsun o halde onboard ekran kartı var demekki. Onları kontrol et. N bileyim bana bilgi ver bilgi :D

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar Msi 945G Neo anakartlı bir pc'm var power'a basıyorum ses geliyor ama görüntü yok. Ayrıca kasada takılı bir ekran kartı söz konusu değildir ve benim acilen bu kasayı yapmam lazım. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...
Power'a bastığından monitöre hiçbir şekilde görüntü gelmiyor mu? Yoksa bir hata mesajımı alıyorsun?

delikannnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olur musunuz. Power a bastıgımda monitore hıc bırsekılde goruntu gelmıyor.ekran kartı onbord harıcı e.kartı yok. baska onbord olan monıtorde denedım yıne olmadı sorun ne acaba kasadakı butun parcalardan şüphelenir oldum.

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ilk ramleri kontrol et.başka ram tak düzelecektir.eğer düzelmezse power ın 12 v kanalından 12 v vermiyordur.bu yüzden görüntü vermez.power değişcek.bu ikisini dene.Şuan için başka yol yok

delikannnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tşk ederım denicem inş olur anakart yanma gıbı söz konusu olabılır mı acaba veya ekran kartının onbord olması ve bozulması

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kuzey köprüsünün bozulması ihtimali olabilir.ama onları en sona bırakalım moralin bozulmasın:)sen dediklerimi dene ve bios pilini de çıkar 5 dk sonra tak.bios la alakalıda olabilir

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
kuzey köprüsünün bozulması ihtimali olabilir.ama onları en sona bırakalım moralin bozulmasın:)sen dediklerimi dene ve bios pilini de çıkar 5 dk sonra tak.bios la alakalıda olabilir

Kuzey köprüsü yansa ses gelmez :) Hocam verdiğin bilgiler gerçekten kısıtlı.Harici bir ekran kartı takıp deniyebilirsin.Ayrıca ses geliyor diyorsun bu bilgisayarın açılma sesi mi ? Eğer o ise ram'ler sağlamdır.Geriye bir tek ekran kartı kalır veya monitörünün vga kablosu.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
acılısta F2 bas belik hata veriyordurda tntm64 ekran kartı al cok ucuz az pazarlık yapsan bedavaya gelrisana

ugurcank3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biliyorum onlar küçük sorunlar muhtemelen ekran kartı çipi yanmıştır bnm oldu 180 tlye yaptım

hamzatbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen sorun Ramlerde.... Ramleri çıkar güzel bi temizlik yap sonra ramlerin yerlerini değiştir yeniden tak eminim düzelecektir. Benimde bir kaç kez başıma geldi.