1Mbit limitsiz mi 8Mbite kadar limitsiz mi?

Bu konuyu okuyanlar

emre91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkasaşlar
1Mbit limitli internet kullanıyorum limitsize geçmeyi düşünüyorum. TTNetin söylediğine göre hattım 4Mbit destekliyormuş.
-Bu 4 ile bağlanacağı anlamına mı geliyor yoksa kopma olur mu?
Netlimitsizde birde hız düşme olayı var.
Sizce ne yapmalıyım?

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hız Düşme Olayı Falan Yok Kardeş Bende Senin Gibi Çelişkideydim Geç 8Mb e Hızın Tadını Yaşa:)

adabay

Asistan
Reaksiyon puanı
19
TTNet yeni abone avlamak adına 8mbit reklamı yapıp duruyor ama daha 6mbitin alt yapısını sağlayabilmiş değil. 2mbit size yeterde artar bence. oyuna gelmeyin derim.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Merhaba arkasaşlar
1Mbit limitli internet kullanıyorum limitsize geçmeyi düşünüyorum. TTNetin söylediğine göre hattım 4Mbit destekliyormuş.
-Bu 4 ile bağlanacağı anlamına mı geliyor yoksa kopma olur mu?
Netlimitsizde birde hız düşme olayı var.
Sizce ne yapmalıyım?
Fazla download yapmayı düşünmüyorsan geç :)

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
1Mbit sınırsız kullanıyordum,8 mbit' e kadar olana geçtim yani netlimitsiz, millet dedi 60,70 gb oluyo hız hala düşmüyo , benimki geçen ay 32gb 'ta düştü mersodan inip serçeye bindik :) bakalım bu ay kaçta düşecek hız . çok download yapmıyorsan hiç bekleme hızı yaşa ;)

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben telekomun yakınında oturuyorum ve 8 mbit kullandım fakat; 4 mbit üstüne çıktığını hiç görmedim... daha sonra tekrar 1 mbit limitsize geçtim... şimdi ise internet sağlayıcımın yapmış olduğu kampanya ile 1 yıl 2 mbit sınırsızı 1 mbit fiyatına kullanacağım sonra yeni bir kampaya daha olur herhalde...

8 mbit olaylarına ben hiç inanmıyorum... 1 yada 2 mbit yeterlidir...

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
geçen ay 1mbit sınırsızdan 8mbit 4gb sınırlıya geçmiştim..4-5 mbit'in üstüne çıkmadı gerçi ama gerçekten hızlı olması bir rahatlık sağlıyor...
böylece 4gb sınırını rüzgar gibi geçip ay sonunda battı balık yan gider diyerek son gaz indirmeye başlayabiliyorsunuz..
Bu nedenle 1mbit sınırsız ideal görünüyor indirme yapacaklar veya internetle çok meşgul olanlar için.
8mbit sınırsız 15gb'dan sonra 0.5mbit'e düşmesi gerekirken uygulamada çok katı davranmıyorlar sanırım yorumlara göre. Yakın zamanda 100- 200gb'ları hedeflemiyorsanız
8mbit sınırsız iyidir..Beğenmezseniz 1mbit elimizin altında zaten ;)

emre91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında okadar çok download da yapmayı düşünmüyorum ayda 1-2 film, mp3, biede kardeşim vitamin aldı.
Bugun gittim bir ttnet dükkanına hattınız 4ü destekliyor dedi bu 4 ile bağlanacağı anlamına mı geliyor yoksa kopma olur mu?

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben 92 GB Yaptım Kardes Dusmedi Kendi Açımdan Soluyorm O Yüzden Hızı Düşenler Varsa Bilemem

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında okadar çok download da yapmayı düşünmüyorum ayda 1-2 film, mp3, biede kardeşim vitamin aldı.
Bugun gittim bir ttnet dükkanına hattınız 4ü destekliyor dedi bu 4 ile bağlanacağı anlamına mı geliyor yoksa kopma olur mu?
kopma olmaz... fakat 4 mbit göremezsin... sanırım... denemek lazım... 1 mbit olanlar bile 850-900 üstüne çıkamıyor...

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 aydır kullanıyorum.7mbit e kadar çıkıyo hız.Hızın düştüğünü görmedim daha geçen ay 120gb indirmişim.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Benim gibi downloadkolik sen geçme ama normal takılcam diyosan geç.

emre91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler herkese

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telekom herkesi arayıp 8 mbit e geçirelim geçirelim deyip durduğuna göre geçmemek lazım çünkü bu ülkede kim kimin iyiliği için bişeyler yapmaya çalışır ki?

erdem243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş 4mbit önerrim şimdilik ttnetin en iyi desteklediği tür...

mustafa sahın

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 mbte kadar kullanıyorum.130 kbps yi geçtiğini görmedim.(ilk aldığımda bir iki gün 700 ü görmüştüm.)
paket değiştirip 1 mbt e geçmek istediğimde düşük hıza geçemessiniz, mesajıyla karşılaştım.Yani 8 den 1 e geçiş yok, anladığım kadarıyla.
Bilenler aydınlatırsa sevinirim.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hiç düşünme geç kardeşim valla süper oluyor 8 Mbit tavsiye ederim

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
8 mbte kadar kullanıyorum.130 kbps yi geçtiğini görmedim.(ilk aldığımda bir iki gün 700 ü görmüştüm.)
paket değiştirip 1 mbt e geçmek istediğimde düşük hıza geçemessiniz, mesajıyla karşılaştım.Yani 8 den 1 e geçiş yok, anladığım kadarıyla.
Bilenler aydınlatırsa sevinirim.

internetten olmuyor fiyatı düşük tarifeye geçiş sanırım...
1mbit sınırsızdan 8mbit 4gb sınırlıya internetten geçemeyip, tel ile müşteri hizmetlerinden yapmıştım...1 ay sonra geri dönüş işlemini internetten hemen hallettim..

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ben değiştirme derim ama illaki değiştiricem dersende 4 mbit iyidir,ama 4mbit ile bağlanacağın anlamınada gelmez.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Valla sizi bilmem benim gördüğüm min. hız 700.Ve 4mbit desteklemesi önemli değil sonuçta 1mbitten hızlı sen uçarak geç:D

Hız düşürme olayı ise:D; ayda en düşük 30 GB download yapan bir insan olarak şuana kadar 1 kere hız düştü o da ilk ayda:D başka hız düşme olayı ile karşılaşmadım.

feerleas

Profesör
Reaksiyon puanı
15
2 mbit kullanıyorum ve son raddesıne kadar somuruyorum aman dıyım bışı olmasın ben boyle rahatım

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
geçen aya kadar 1mbit limitsiz kullanıyodum bu ay 2mbit limitsize geçtim gayet memnunum ve herkeze tavsiye ederim.

8 net limitsize gelincede ben 8mbitle indirsem bile ay sonuna kadar acaba hız düşcekmi korkusuyla yaşayamam malum listede onlarca film, dizi ve oyun var :D

Eğer çok fazla download yapcaksan 1limitsize geç ama şansına güveniyosan 8netlimisize geçer şansını denersin.

Ayrıca Taahhüt ün varsa 8netlimitsizden 1limitsize geçiş şansın olmaz