Eski Atari Oyunları

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Merhaba arkadaşlar son zamanlar eski atari oyunlarına merak saldım. Çok keyifli nostalji yapıyorum bu aralar. Belki sizde ataride oynadığınız Contra, Goal 3, Tusubasa gibi oyunları bilgisayarınızda oynamaktan zevk alırsınız :)

İçinde çeşitli oyunlar ve 2 farklı emulatoru mevcuttur.

İşte size güzel bir nostalji paketi :)
Download
http://www.multiupload.com/7DLWCRN9UP

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Contra'yı eminim kimse unutmamıştır o dönemin call of duty 'siydi :D. Bir de tank oyunu vardı adını hatırlayamadım şimdi..

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Tank 1990 sanırım?
tank.jpg

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bir de tankları hapis ettiğimiz el yapımı mapler.Bir bombayla iş bitiyordu. :D

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Hay yaşa, sen git ben kartalı korurum (manuel mapten sıkıldığımız zamanlarda)

Değişik fanteziler denerken 'olum bana ne ateş ediyorsun lan dondu işte yine'

Daha önce hiç oynamadım ama yorumlara baktığımda çok zevkli gibi geliyor. Benim oynadığım sadece eski dos bilgisayarımdaki Dangerous Dave ve Galaxy'di:D

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
arkadaşın atarisinde oynardık tank 90 ı ne günlerdi be :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Tank 90 gerçekten eğlenceliydi başından saatlerce kalkmadığım olmuştur.Oynayacak bir arkadaşım olmadığı için o zamanlar tek başıma kartalı korur hemde saldırırdım pekte zor gelmiyordu açıkçası alanıma dahi sokmuyordum onları tek başıma.Tabi bu dediklerim tecrübe olduktan sonra oldu ilk başlarda kartalın anasını ağlattılar kaç kere:D

Bir de bir futbol oyunu vardı ataride adını unuttum o da çok eğlenceliydi arkadaşla onu çok oynamıştım birde bayağı da onu oynamışımdır hepte ben kazanırdım.Ne günlerdi be şimdi pc başında pes fifa call of duty gidiyoruz.

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tabi yaa, bende hatırlıyorum..Tank90 zamanın en iyi iki kişilik oyunu :) Abimle ne oynardık ya.Contrayıda hatirliyorum çeşitli harfler çıkıyodu alında silahlar değişiyodu felan bitiremedim sanırım pek hatırlamıyorum..Goal3 de oynadim elektrik carpmasi felan :D Birde sevdiğim oyunlardan buz hokeyi vardı.Sırf penaltılara gitsin diye oyunu oynamazdık beklerdik sonunu :D Şimdiki oyunlara tercih ederim eski oyunları.Şuan pc de 10-15 oyun var son cıkanlar hepsi inanın hiçbirini oynamıyorum..