Ücretsiz Soyağacı(secere) Programı

Bu konuyu okuyanlar

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Hakkımızda' ya dikkat ettiyseniz

German Templar adı verilen Alman Kolonisi tarafından Wilhelma adıyla 1902 yılında kurulan ve İsrail-Tel Aviv yakınlarında bulunan güzel Bnei Atarot kasabasında faaliyet göstermekteyiz.

Neden bu bilgiyi verdim derseniz 2 sene önce bu siteye üye oldum ve soyağacımı yaptım site üzerinden. aradan geçen zaman içerisinde kayıt olduğum mail adresime mailler gelmeye başladı misyonerlik ile ilgili incelememin sonucunda bu bilgiyi buldum ve paylaşayım dedim bilginize

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hakkımızda' ya dikkat ettiyseniz

German Templar adı verilen Alman Kolonisi tarafından Wilhelma adıyla 1902 yılında kurulan ve İsrail-Tel Aviv yakınlarında bulunan güzel Bnei Atarot kasabasında faaliyet göstermekteyiz.

Neden bu bilgiyi verdim derseniz 2 sene önce bu siteye üye oldum ve soyağacımı yaptım site üzerinden. aradan geçen zaman içerisinde kayıt olduğum mail adresime mailler gelmeye başladı misyonerlik ile ilgili incelememin sonucunda bu bilgiyi buldum ve paylaşayım dedim bilginize

verdiğin bilgi için teşekkür ederim,
bende bu programı pazar akşamı yükledim ve kurdum ve B.sayarım inanılmaz bir şekilde yavaşladı, hiçbir programı düzgün çalıştıramadım.
Virüs taramasını çalıştırdım ve yattım sabah kalktığımda tarama devam ediyordu ve internete girmek istedim ama nafile tarayıcılar açılmıyordu "görev yöneticisini" açtığımda bu programın geri planda sistemi baya kastığını gördüm.
Hemen kaldırdım programı ve linki ben verdiğim için kendimi sorumlu hissettim; KESİNLİKLE YÜKLEMEYİN!!!:hammer:
[Program değil sanki Virüs]

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Elleşmeyelim programa. :D

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar secereleriniz böyle programlarla falan bulanabilecek şeyler değiller lütfen.
ben kendin bu konuda fiili olarak araştırma yaptım.belediyeye gidip seceremi istediğimde secere verilmenin merkezden gelen resmi bir yazıyla artık durdurulduğunu söylediler.özellikle bu konuda sayın murat bardakçıyı araştırırsanız secerelerinizde en fazla 5-6 kuşak geri gidebileceğinizi onunda ailenizin zenginlik durumuyla alakalı oldugunu göreceksiniz.yabancılarda durum çok farklı adamlar dogdukları gibi kilise direk kayıt tutuyor 1000 yıl öncede aynı.bizde durum çok gerilerde.ailenin lakabını bilip vergi defterlerinden falan bulacaksın cok zahmetli bir iş.tarihin arka odasına bu konu üzerine program yapılmıştı link bulursam youtube koyarım.

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar secereleriniz böyle programlarla falan bulanabilecek şeyler değiller lütfen.
ben kendin bu konuda fiili olarak araştırma yaptım.belediyeye gidip seceremi istediğimde secere verilmenin merkezden gelen resmi bir yazıyla artık durdurulduğunu söylediler.özellikle bu konuda sayın murat bardakçıyı araştırırsanız secerelerinizde en fazla 5-6 kuşak geri gidebileceğinizi onunda ailenizin zenginlik durumuyla alakalı oldugunu göreceksiniz.yabancılarda durum çok farklı adamlar dogdukları gibi kilise direk kayıt tutuyor 1000 yıl öncede aynı.bizde durum çok gerilerde.ailenin lakabını bilip vergi defterlerinden falan bulacaksın cok zahmetli bir iş.tarihin arka odasına bu konu üzerine program yapılmıştı link bulursam youtube koyarım.

bizi yanlış anlamışsın; bu program sadece kaydediyor, yani sen nereye kadar secereni doldurursan o kadarını hafızasına alıyor.
Neyse daha önceden de dediğim gibi tavsiye etmiyorum, sistemi çok yavaşlattı geri planda ne halt ettiğini bilemediğim için kaldırdım. yükleyen de bir an önce kaldırsın bence.

kudretulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
full sürümüyse iyiymiş.
bir ara bunun belirli sayıda kişi girilen versiyonu vardı.

bedi47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok ama çok işime yarayacak paylaşım için teşekürler saolun

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sinir oldum bu programa!

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27

ayiptir solemesi karsi oldugumdan falan degil yanlis anlasilmasin ama 1 gece de butun herkesi soyadi almak zorunda birakinca herkesler ayri dustu haliyle , benim dedem ve amcaogullarinin soyadlari ayri mesela soyadi alirken kimse dusunememis ve soylememisler de , ustune bir de bir cok osmanli kayitlari saga sola ornegin bulgaristana yakacak veya musvedde kagit olarak verilince birsey kalmiyor haliyle

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Üretici firmanın misyonuna takıldımda.Aslında hata bizde böyle bir program nasıl ücretsiz olur.Piyasada zamanında araştırmıştım ücretsiz sadece bu var!!