En iyi ve kolay animasyon yapma programı?

Bu konuyu okuyanlar

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar sizce hangi programla kolay ve iyi bir animasyon yapılabilir?çünkü photoshop ile fireworks ile ve daha bir sürü program ile animasyon yapılıyor.

not: animasyondan kastım web sitesi için tanıtım amaçlı küçük bir animasyon.mesela bu sitede hepsiburadanın yılbaşı için yaptığı reklam animasyonu gibi..

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Adobe Flash, animasyon deyince akla gelen ilk program tabiki budur diye düşünüyorum.

http://yazarlikyazilimi.meb.gov.tr/egitim/

Programı edinip yukarıdaki linkte biraz vakit geçirirsen, istediğin animasyonu rahat bir şekilde yapabilirsin diye düşünüyorum.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Tabii ki profesyonel anlamda Flash
birz uğraşırsan amatör olarak da güzel sonuçlar elde edebilirsin.

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Başlangıç için swishmax programını kullanabilirsin.
Adobe Flash biraz uğraştırabilir ama kendini geliştirebilirsen adobe daha iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ise sadece kolar 1dk lik 3d çizgi film yapacağım çünkü ödevim bu!

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin için en ideal adobe flash. Birazcık öğrensen yaparsın. Kullanışlı bir program. Başka program var mı diye soracak olsan Toon Boom Animate 2 PLE var. Ama pek kullanmadım. Character fx ile de vektörel animasyonlar yapabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim en kolay animasyon yapma programı ama bence kolay herkes güzel diyor kolay sana göre çöp adamları oynatırsın falan programın adı artoonix bence güzel bir animasyon yapma programı

koruvay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyi animasyon yapma programı tabii ki adobe flash. ben de öğrenmeye çalışıyorum bu aralar.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Flash Pro istersen cs5 master colection verebilirim içinde corel draw,indesign,dreamwiever,illustrator,photoshop,flsh pro felan var 3-4 tane daha vardı unuttum onları...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben şuan 3D Flash animatör indiriyorum ama onun dışında adobe flash ve blender var ama onlar bazen çok uğraştırabiliyo.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi bir sonuç mu istiyorsunuz araştırın öğrenin ve uygulayın hepsi bu