Program Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Artık ihtiyaç duymadığınız programların bilgisayarınızda gereksiz yer işgal etmesini istemiyorsanız, sorunsuz program kaldırma bu videoda.

Bilgisayarınıza kurduğunuz programları ilelebet saklamak zorunda değilsiniz. Windows'un Program Ekle/Kaldır özelliği sayesinde dilediğiniz programı tek pencere üzerinden sisteminizden sorunsuz şekilde kaldırmanız mümkün. Silmek istediğiniz ancak kaldırma seçeneğini bulamadığınız programları Windows'un yardımıyla temizlemek için hazırladığımız videoyu izleyin:
programsil1261317878.jpg
:: Bu videoyu faydalı buldunuz mu?
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Zaten program ekle kaldırdan bu şekilde kalkıyor.Sorunsuz derken ben anlamadım.Herkesin bildiği bir şey,yanılıyor muyum?

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
:: Bu videoyu faydalı buldunuz mu?

Bilgisayar kullanıcılarının %90 nı biliyordur zaten bunu :)

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ben de bilmediğimiz ince bi ayar mı var diye baktım ama :) maalesef.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bilmeyenler Olabilir Onlar İçin Kısa Ve Öz Bir Video

Bilen Adama Çok Basit Geliyor Tabi Bide Diğer Tarafını Düşünün

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Masaüstünden kısayolları silip kaldırdım zanneden yüzlerce insan vardır bence :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Dalga geçilecek ne var burada? Millet anasının karnında öğrenmiyor ya bunları. Vardır elbet bilmeyenler.

Bu tür makaleler ve eğitim videolarıyla özellikle gençlere güzel bir arşiv sunuluyor.

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sdn bizle dalgamı geçiyor.

SDN bizimle neden dalga geçsin ki... Gerçekten birçok insan var program kaldırmayı bilmeyen... Hatta diğer arkadaşın dediği gibi masaüstü kısayolunu silip programı kaldırdığını sanan birçok kişi var... Bilmeyenler için yararlı olmuş...

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
bilmeyenler var, bilmeyen acemiler için güzel ders niteliğinde, bide bu program kaldırma işlemi bununlada kalınmıyor C:\Program Files girip dosyayı ordan da kaldırmak gerekecek, bir yerde kalıntı var ise bilgisayarımdan aratıpp teker teker silebilirsiniz

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
bilmeyenler var, bilmeyen acemiler için güzel ders niteliğinde, bide bu program kaldırma işlemi bununlada kalınmıyor C:\Program Files girip dosyayı ordan da kaldırmak gerekecek, bir yerde kalıntı var ise bilgisayarımdan aratıpp teker teker silebilirsiniz

Revo uninstaller bunların hepsini tek başına yapıyor. Bize sadece uninstal demek kalıyor. Tavsiye ederim kesinlikle

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ben şahsen windows un varsayılan program kaldırma şeklini hiç bi şekilde tavsiye etmiyorum... Millet öğreneceksede güzel öğrensin derim ben... Windows tamam güzel dünyaca ünlü bi işletim sistemi olabilir ancak her güzelin bi kusuru var derler ya işte windows un kusurlarından biride program ekle kaldır sistemi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
programı ekle kaldırdan sildim ama kısayolu masaüstünde kaldı silmek istediğimde ise klasör bilgilerinin olmadığını söylüyor zaten silmiş olduğum için de bu bilgi doğru ne yapmalıyım kısayolu silmek için yardımmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yahu açık dosya kaldı herşeyi yaptım kaybolmuyor ne yapcam*