Facebook a giremiyorum ne olur yardim edin

Bu konuyu okuyanlar

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilgisayarımı açtığımda "Net" adlı bir donanım buluyor ve yazılım sihirbazını kullanarak yüklemek istediğimde yazılım bulunamadı diyor.Bilgisayardan çok ii anlamıyorum ama bunun yanında facebook a da giremiyorum.yani giriyorum ama sayfa bozuk yazılar kaymış durumda.çerezleri temizledim explorer kullanmıyorum opera ve google chorme kullanıyorum onlarda da aynı hatayı verio NEOLUR YARDIM EDİN KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM (

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Net Adlı Bir Donanım mı ? hiç Duymadım Valla

Facebook a IE ile Gir Yada Mozilla Yükle

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
diger tarayicilardan girmeyi dene olmassa cerezleri sil gene olmassa yaz baska seyler onerelim d:

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya evet net die bir donanimi kendi kendine buluyor bilgisayar yanindada anakart resmine benzer bir resim var donanimin logosu gibi ie den de girmiyor yani gi

---------- saat 01:06 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:05 eklenmişti ----------

çerezleri temizledim hepsini ama olmuyor ayrıca bilgisayar sistemide geri yüklemio

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir de saatin orada bir ünlem işareti var bilgisayar sürekli güncelleştirme istio yapıyorum gene istio

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani operayı denedim olmadı birde mozillayı yükleyip deneyeyim ama zannetmiyorum olacağını

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
hesabınızı başka bir bilgisayarda açmayı deneyip sorunun bilgisayardan mı yoksa facebook hesabınızdan mı kaynaklandığına karar verin önce.

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya eset nod 32 yükledim taradım temizledim olmuyo olmuyooooo

---------- saat 01:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:09 eklenmişti ----------

sorun bilgisayarda komşunun bilgisayarnı getirdim ondan girebiliorum ama kendi bilgisayarımdan giremiyorum

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
facebookda sorun yok arkadasinda dedigi gibi ya pc den yada hesaptan

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ya eset nod 32 yükledim taradım temizledim olmuyo olmuyooooo

---------- saat 01:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:09 eklenmişti ----------

sorun bilgisayarda komşunun bilgisayarnı getirdim ondan girebiliorum ama kendi bilgisayarımdan giremiyorum
açılışta f8 tuşuna basarak bigisayarı güvenli modda geri yüklemeye çalışın olmazsa anti-virüs programınızı güvenli modda tekrar açıp güvenli modda tarayın sisteminizi.

derya.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malesef arkadaşım mozilla ilede girdiğimde aynı sorun var gelen kutusu açılmıyo sadece resimler var ve sayfa daki yazılar kaymış durumda farmville girmio istekleri onaylamıyo:(( delirecemm yaaaaa

---------- saat 01:16 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:15 eklenmişti ----------

evet sadece facebook a girmio

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
java yi birde flash player yukle onlarda neden olabilir bu tür sorunlara

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Allah yüzüne bakmış feysbuk illetinden kurtulmuşsun
şükretmen gerekir

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Geçenlerde kaldırdığın bir yazılım varmıydı? Firewall yada antivirüs? Onlar kendi sanal network donanımı oluşturup normal networku oradan geçirirler, güvenlik ve tarama vb işler için. Sanırım oradan kaynaklanan bir hata var. Network donanımını kaldır, sonra tekrar donanım taraması yap, windows otomatik bulsun.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ne yaptıktan sonra böle bir sorun oldu bunları bilmeden yardımcı olamayız arkadaşım.

maxtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
* Başlangıçta çalışan, system32'e klasörüne ait değişik-garip isimli dll dosyaları var ise onları silmeyi denemelisin.(MsConfig-CCleaner)
* Spybot Search & Destroy programını kurup güncelleyerek güvenli modda tarama yaptır.
* Java'nın son sürümünü yükle (Java.com)
* "System32\Drivers\Etc" klasöründe bulunan "Hosts" dosyasını temizle-tazele.
* Burdaki
programı indirip-açarak XP ağ ayarlarında ki sorunları düzeltmeyi dene.(Fix)

Umarım bunlardan biri sana yardımcı olur.

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herşeyi yaptın madem sistem geri yükleme yap.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben youtube ye veya baska bı seıteye gırebılıyorum ama facebook a gırmıyor sayfasını bıle goremıyorum format attırdım boyle oldu ne yapmam gerek??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare:Arkadaşlar facebookuma giremiyorum, sertifika bilgileri filan diyor. https adres kısmında üzerinde kırmızı bi çizgi var. ne olur yardımcı olun

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yazılımı ne yaparak yüklediniz pc'ye. Görünüşe göre zararlı bir yazılım.. Bu aralar banada musallat oldu bi tane

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi çıldırıcam yaaa herşeye giriyo facebook a gelince sayfa yok internet yok diyo çıldırıcam:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarım düzeldi formatsız biraz bekledim olmadı sonra yazıları göstermedi bekledim azık azık geldi ama fotolar gelmedi sonra oraya tıkladım düzeldi
:drool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende giremiyorm chromeden ama şimdi mozilla yüklüym bide ondan dencem :(