Haber videoları sitesi açmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
güncel haber videolarının yer aldığı haber sitesi açmak istiyorum sitede sadece haber videoları yer alacak
önerilerinizi bekliyorum
ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
İşe en başta host bulmakla başlayabilirsin çok kısa sürede çok büyük sığalara ihtiyacın olacaktır yok ben günlük eklerim öcekileri silerim diyorsan o başka başarılar.

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İşe en başta host bulmakla başlayabilirsin çok kısa sürede çok büyük sığalara ihtiyacın olacaktır yok ben günlük eklerim öcekileri silerim diyorsan o başka başarılar.

Host değil bence önce programlama bilgisi gerek

HTML->PHP Yada ASP öğreniceksin sonra host alıcaksın yazdıklarını hostuna atıcaksın :thumbup:

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Bir blog kur, SEO konusunda da çok sıkıntı çekmezsin
hem de etiketlemenin gücünü kullanabilirsin.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Host değil bence önce programlama bilgisi gerek

HTML->PHP Yada ASP öğreniceksin sonra host alıcaksın yazdıklarını hostuna atıcaksın :thumbup:

Bence yinede önce host fiyatlarına baksın sonra o kadar emeği boşa gitmesin tasarım işini başkasına yaptırabilir ama hostu başkasına biraz zor ödetir :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
herkez hosttan domainden bahsetmiş ama kimse o videoları yayınlanması için yayn hakkı gerektiğini söylememiş bence 3 defa düşün sadece tek bir ajans için aylık 175-400 tl para ödersin :) ha banane dersen 3 gün sonra biri şikayet eder uğraşır durursun :) bence vazgeç

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
anladım sağlık olsun buda hayal benim için ozaman bende bloggere yazar dururum para yok bende çalışmıyorum yapacak tek şeyim bloggere yazı yazmak
peki blogum iyi birt yere gelirse blog 2 dakikada indexlenirse google ve diğer reklam şirketleri dışında blogumdan nasıl gelir elde ederim yardımcı olurmusunuz.

---------- saat 21:42 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:32 eklenmişti ----------

---------- saat 21:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:42 eklenmişti ----------

youtubedeki milyonlarca haber videoları var onlar nasıl yayınlıyolar bilgi verebilirmisin firewill her video paylaşım sitesinde binlerce haber kanallarından çekilmiş videolar var bilgi verebilirtmisiniz.
internette milyonlarca haber videosu tvden kaydedilmiş videolar var onlar ne olacak öyle duracakmı foruma dahi eklediğimiz videoların çoğu televizyondan alnımış firewill bu konuda bilgilendirebilirmisin beni.

honline haklısın kardeş host çok önemli

ne serbest herşey yasaksa ne serbest düşünerek yazdığımız yazılarada telif hakkı konmasın.