Google chrome eklenti kaldırma ?

Bu konuyu okuyanlar

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
google chrome eklenti yukledim ve kaldıramıyorum bi yardım etseniz ?:helpsmilie:

cikofdx

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ayarlar daha sonra uzantılar bölümünden kaldırabilirsin

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
teşekkür ederim halleddim..

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
yaa bu chrome eklenti kurması bir dert kaldırmasıda :D

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Böyle sorunlar olursa eklenti için firefox kullanmaya devam

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Eklenti kurduktan sonra hata veriyor...:thumbup1:

teknomod

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok kolay kuruluyor kaldırması veya devre dışı bırakmasıda bi okdr kolay
:thumbup:

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Hehe Google Crhome gibi bir tarayıcıda eklenti yükleyip kaldırmak sorun ise size uygun bir tarayıcı geliştirilmedi malesef. En kolay işlemdir öğrendikten sonra :)

mert.erkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google chrome a facebook chat eklentisi kurdum ama kapatamıyorum yardım eder misiniz ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende uzantılara tıklayınca ow yeah baby diyo kapanıyo sayfa yemin ederimki işte yardım :( lütfenn

Ā 乃ĪǤ ĿĪĒ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ow yeah baby diyor o nasıl bir eklentiymiş hocam öyle :biggrin: ilk önce butür eklentiler virüsde saçar oyüzden taratmanı tavsiye ediyorum Microsoft Securty Essantials ile bir tarat pc'ni :)

Bu arada;

sağ üst köşede bulunan
google_chrome_guncelleme_kontrol_2.png
Ayarlar menusunun içinde - Araçlar - Uzantılar tıklandıktan sonra çıkan ekranda eklentiyi kaldırabilir, geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler ben açıyorum dediğiniz yeri reklamlar filan geçiyo mağaza filan diyo öyle dediğiniz şeyler fln yok olmuyo ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yavv chrome web mağazası çıkıyor uzantılarda nasıl kaldıracaz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence chrome kullanma slimbrowser ı dene derim. ie9 yada xp ise 8 üzerinde çok fazla bile hızlı. Chrome bilgisayarı mahvedsiyor ve tüm bilgileri hem senin bilgisayarına hem de karşıya depo ediyor ben artık chrome kesinlikle en azından uzun bir süredir kullanmıyorum. Hepsini yakınlarda denedim en hızlısı slimbrowser. chromu kaldırıken ayarlarıda sil gibi çıkan şeye işaret koy.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ask toolbar diye birşey,uzantılar kısmında altta bu yazıyor bunu nasıl kaldırabilirim peki?

Kimlik: aaaaojmikegpiepcfdkkjaplodkpfmlo

(Bu uzantı yönetiliyor ve kaldırılamaz veya devre dışı bırakılamaz.)

volkanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ask toolbar diye birşey,uzantılar kısmında altta bu yazıyor bunu nasıl kaldırabilirim peki?

Kimlik: aaaaojmikegpiepcfdkkjaplodkpfmlo

(Bu uzantı yönetiliyor ve kaldırılamaz veya devre dışı bırakılamaz.)
toolbar cleaner programıyla kaldırmayı dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzantı kimliğini regeditte ara bul alttaki değeri sil en azından reklamlar çıkmaz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aşk toolbarı kaldırmıyom Etkinleştirildi kutusu donuk kaldıramıyom denetım masasındanda sıldım aşk toolbar facebook youtube oyun hava durumu falan var yardımlarınızı beklıyom..?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kimlik: aaaaojmikegpiepcfdkkjaplodkpfmlo (Bu uzantı yönetiliyor ve kaldırılamaz veya devre dışı bırakılamaz.) aynen bendede cıkıyor cleaner tolbarı denedim siliyorum ama cromu acınca tekrar cıkıyorr denetim masasındada gözukmuyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
browsetosave diye bir program varsa silin.
sonra c: windows/kekelerim diye bir klasör vardı onu sildim bir daha açılmadı ve eklenti gitti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne regedit e girebiliyorum ne de +HKEY_LOCAL_MACHINE diye başlayan yere. virüs engellemiş ne yapcam bilmiyorm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler uzantılara tıklıyorum chorme sayfası gelıyo . nasıl yaparız bunu ya . deli oldm amk .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende eklenti kendi kendine kurulmuş uzantılardan da kaldırılamıyo.. yardımcı olun lütfen..