Bandslam 2009-önizleme

Bu konuyu okuyanlar

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bandslam.jpg

we roll tonight to the guitar bite...dewey...dewey...dewey...

Kesinlikle ilk kurmam gereken cümle onun farklı olduğu...
Aslına bakarsanız herzamanki müzik&yarışma temalı filimlerden biri BandSlam; buraya kadar herşey normal fakat kurguyu bi kenara bırakıp filmdeki yan temaları incelediğinizde eminimki benim hissettiklerimi sizde hissedeceksiniz.

Bilindik sahnelerin içinde kendince mükemmeli yakalamış benim için ise gördüğüm en güzel duygusal ikincil temaya sahip film.
Ne demek bu şimdi derseniz "filmin içinde gölgede kalan tek şey filmin kurgusu" derim.

Film hakkında o kadar çok şey söylemek istiyorumki; oyuncuların rollerine cuk oturmasından verilmek istenen duygunun direk damara enjektesine kadar, bütün sahnelerde en az 1 kritik yapabilirim lakin çok ağır spoiler içerdiğinden ve filmin büyüsünü bozmak istemediğimden daha fazlasını paylaşamıcam.

Bence yapılası en güzel şey, bu filmi izleyip kendi duygu selinizde boğulmanız...
Ha birde film de gerçekten çok güzel ve ince espiriler var onlarıda kaçırmayacağınızdan gülmemeniz içinde bi sebep olduğunu sanmıyorum :)

Sonuç: eğlenceli, duygusal, akıcı bir müzik&yarışma/gençlik filmi.
İnanıyorumki izlediğinizde sizde benim kadar seviceksiniz.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
2 gün şehir dışına çıktım gene bensiz filmler izlenmiş. neyse artık bir de benimle izlersin :)

bu tarz filmleri pek beğenmem ama bakcaz artık sen güzel demişsen güzeldir

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bir ara izleyelim bakalım. :)