İzleyeceğiniz videoları donmadan izleyin

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
video hazır izleyebilirsiniz.
http://www.screentoaster.com/watch/stVEhTREVLQ1lcR1lcWV5a/video_h_zlland_r_c

kullandığım internet 1 mbit

video oynarken aynı zamanda screentoaster'e kayıt yapıyordum onun upload hızınıda düşünün.

video seyrederken izlediğiniz videolar donarakmı oynuyor ,geçmi yükleniyor,dakikalarca bekliyor musunuz bir videonun yüklenmesi için ,durdurup bekliyor musunuz videonun yüklenmesini bunların hepsi tarih oluyor inanamayacağınız derecede hızlı video izleyeceksiniz ,peki ama nasıl olacak bu diyebilirsiniz?evet bunu bir program desteğiyle yapacağoz,peki programın ismi nedir?ve ücretsiz mi?evet kampanya dahilinde şu an ücretsiz dağıtılıyor bu programı buraya tıklayarak indirin.video hazırladım ,videonun ne kadar hızlı yüklendiğini sizde izleyin,fikir edinin ardından programı indirip kurarsınız kullanırsınız,gözle görülür videolarınızın hızı neredeyse 2 kat artacak video speedbit video accelerator yazılımıyla. .program 150 video sitesini destekliyor.
video hazırladım şu an upload ediliyor upload yüzde 66'da az sonra hazırladığım videoyuda ekleyeceğim ,videoyu izleyip fikir edinirsiniz.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Valla ben Uzun Zamandır Kullanıyorum ve Çok Yararlı Bir Program

Bazen Güvenlik Duvarına Takılıyor Ama Çoğu Zaman Çalışıyor

Kesinlikle Tavsiye Ederim

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
bu program lar internetle ilgili bütün hızını buraya veriyo ve diğerlerini kesiyo ondan hızlanıyo zannedersem ki bu internet hızı bende dahil ttnet çilerin tosbağa hızında olduğu için ben gerek görmüyorum ama denerim saolasın....

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Videoyu izlerken kaç defa durma oldu:D
Vidyodaki pc de çıt yok.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
teşekkürler eve gidince kesinlikle deniycem :)

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
bu program lar internetle ilgili bütün hızını buraya veriyo ve diğerlerini kesiyo ondan hızlanıyo zannedersem ki bu internet hızı bende dahil ttnet çilerin tosbağa hızında olduğu için ben gerek görmüyorum ama denerim saolasın....

Programın Asıl Yaptığı 4X 8X 16X Multi Bağlantı Yapıp Videoyuyu Ara Belleğe Yazıyor Bu Multi Bağlantı Gecikme Yaşanmasını Engelliyor . Sunucu Yavaşsa Bu Programında Yapacağı Bir Şey Yok Maximum Verim Alıyorsunuz

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Programı denedim ve sanırım işe yarıyor

Çok teşekkür ederim :)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Teşekkürler Herzamanki gibisin ;)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bence 1 megabit olan internet hızını yükseltsek daha iyi olmazmı???...

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
rica ederim işe yarıyor bazen öyle bir atağa geçiyorki video nerdeyse yarısına yüklenmiş olyor.

video sizlere fikir verir videoyuda izleyin ana sayfadaki videoyu.

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
türkiyedeki video siteleri genellikle facebook tabanlı çalışıyorlar. bu programda facebook videolarında hd kaliteye destek vermiyor. bi işe yaramaz...

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
O sitelerin geneli de çöp, neyi nasıl kullanacağını bildikten sonra gayette işe yarıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim yaşlı dinozorum da aynı sorun vardı yukluyom hadi hayırlısı