Windows 7 geçmeyi düşünüyormusunuz?

Windows 7 geçmeyi düşünüyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
win7logo.jpg

---------- saat 10:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:02 eklenmişti ----------

İlk oy benden olsun.Evet düşünüyorum.Şu aralar para denkleştirmeye çalışıyorum.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben işletim sistemine para vermeyi düşünmüyorum. Bedava nerede ben orada :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Sağlam bi kırık bulursam hemen :D:D

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
6 ay önce düşündüm ve geçtim:) 22 ekim sonrası orjinal olarak kullanıyorum.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Şıklarda ''zaten win7 kullanıyorum'' gibi bir seçenek eksik:)

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Şıklarda ''zaten win7 kullanıyorum'' gibi bir seçenek eksik:)
Başlıkta belli olduğu gibi zaten kullanmayanlara yönelik bir anket.Kullananlara yönelik olsa memnunmusunuz diye bir şık olması lazımdı.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Windows 7'yi korsan kullanan arkadaşlara şaşıyorum ya paralarının olmadıklarından mı almıyorlar sanmıyorum parası olmayan insan zaten pc kullanmaz yani ayrıca korsan kullanan arkadaşlarda nasıl bi tuzağın içinde olduklarının farkında bile değiller hala işin gırgırındalar bakıyorumda Windows 7 ile ilgili birsürü sorun var bunların %95'i eminimki korsan kullandıkları için sorun yaşıyorlar.ama yanlış arkadaşlar orjinal herşeydir.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Düşünmüyorum , Vista 64Bit'e devam.

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İyi güzel ama 416 tl'de biraz çok bence fiyatlar biraz otursun sonra bakarız:)

cnr22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beta sürümünden beri kullanıyorum.

şuan son sürüm 7600 e devam.

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende dunyaya hala isletim sistemlerine ve antivirüs programlarina para veren insanlari anlamaya calisiyorum ama hala anlayamadim. d:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Evet windows 7 ve xp yi aynı anda kullanmayı düşünüyorum...

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
neredeyse 1 yıldır kullanıyorum herkese tavsiye ederim.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
xp ciyim ben 2014 tü galiba xp son destek yılı o zamana kadar kullanırım galiba,7 ye isteyen geçer istemeyen geçmez kafanıza göre takılın::D

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hayır düşünmüyorum, Henüz Win7 ye geçecek kadar kendimi cesur hissetmiyorum.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Fiyatlarla alakası yok şimdiki işletim sistemim iyi.

kayıp kuşak

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
geçmeyi isterim fakat çok çabalamıyorum geçmeye açıkcası

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne için zaman kaybediyorum? Kendimi NSA'nın, FBI'ın, CIA'nın şefkat dolu ellerine bırakmak için mi?
xp yada diğerlerini kullanınca onların ellerinde olmadığınımı zannediyorsun ayrıca olsan ne olur kötü birşeymi yapıyorsun.

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Çoktan geçtik windows 7'ye 2 ay oldu nerdeyse...

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
xp yada diğerlerini kullanınca onların ellerinde olmadığınımı zannediyorsun ayrıca olsan ne olur kötü birşeymi yapıyorsun.
Benim onların elinde olmamam gerek. Kendimi takip ve gözetim altında hissedince strese giriyorum, kendimi kötü hissediyorum. Kaldı ki, ABD istihbaratı tarafından takip edilmeyi istememek için sadece kötü bir şey mi yapmak gerekiyor? Ben anlık iletilerimin, günlüklerimin, hesaplarımın ve şifrelerimin kimse tarafından bilinmemesini istemekle bencillik mi yapıyorum yani? Bu benim en doğal hakkım değil mi?

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim onların elinde olmamam gerek. Kendimi takip ve gözetim altında hissedince strese giriyorum, kendimi kötü hissediyorum. Kaldı ki, ABD istihbaratı tarafından takip edilmeyi istememek için sadece kötü bir şey mi yapmak gerekiyor? Ben anlık iletilerimin, günlüklerimin, hesaplarımın ve şifrelerimin kimse tarafından bilinmemesini istemekle bencillik mi yapıyorum yani? Bu benim en doğal hakkım değil mi?
sen yanlış anladın tabiki hakkın herkesin hakkı ben şunu demek istedim xp yada diğerlerini kullanınca seni takip yada izleyemiyorlarmı tabiki izliyorlar yazdığın her kelime depoladığın her bilgiye istedikleri an ulaşırlar ben onu demek istedim bunun için ha 7 kullanmışsın ha xp yada diğer sistemleri değişen birşey yok yani.

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
sen yanlış anladın tabiki hakkın herkesin hakkı ben şunu demek istedim xp yada diğerlerini kullanınca seni takip yada izleyemiyorlarmı tabiki izliyorlar yazdığın her kelime depoladığın her bilgiye istedikleri an ulaşırlar ben onu demek istedim bunun için ha 7 kullanmışsın ha xp yada diğer sistemleri değişen birşey yok yani.
Eğer bu dediğini GNU/Linux yada BSD/Unix sistemler için ispatlayabilirsen, ben bir daha bilgisayar kullanmayacağım.

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer bu dediğini GNU/Linux yada BSD/Unix sistemler için ispatlayabilirsen, ben bir daha bilgisayar kullanmayacağım.
her türlü ıspatlanacağını düşünüyorum bu konuda başka forumlarda (yabancı forumlar dahil ) inandırıcı kanıtların olduğu topicler okudum şuan vaktim yok ama yarın bu topicleri yollarım sana ayrıca bilgisayar kullan bırakmana gerek yok.

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
her türlü ıspatlanacağını düşünüyorum bu konuda başka forumlarda (yabancı forumlar dahil ) inandırıcı kanıtların olduğu topicler okudum şuan vaktim yok ama yarın bu topicleri yollarım sana ayrıca bilgisayar kullan bırakmana gerek yok.
Çalışma mantığı farklı olan ECHELON projesi dışında başka herhangi bir kanıt varsa, merakla yollamanı bekleyeceğim.